Zombicide: Toxic City Mall
13+
60 min.
1-6

Vaidmenų (RPG)

Mechanika

Komandinis

Gebėjimų sistema

Sistemos

Ėjimai

Carakterių galios

Kombinacijos ridenimas

Komponentai
4

Dvipusės žaidimo lentos dalys

43

Miniatiūros

56

Kortos

10

Herojų kortos

49

Žymekliai

1

Taisyklės EN kalba

49.99 €

Zombicide: Toxic City Mall

Žmonės lūkuriuoja prekybos centruose. Dauguma jų – užkrėsti ir pavirtę į zombius. O dar visai neseniai jie visi skubėjo nusipirkti naujų drabužių, rankinių ar batų... Dabar čia visi esame kaip „užkandis“. Jūs. Aš. Visi mes! Sveiki atvykę į prekybos centrą. Laukia didžiulės nuolaidos ir akcijos, o geriausias pasiūlymas esate JŪS!

„Toxic City Mall“ yra stalo žaidimų „Zombicide Season 1“ ir „Zombicide Season 2: Prison Outbreak“ papildymas. Jums reikės bent vienos iš šių žaidimų pakuotės, kad galėtumėte žaisti „Toxic City Mall“.

Šiame papildyme rasite daug naujų žaidimo komponentų ir naujų žaidimo variantų. Nauja patirtis „Zombicide“ serijoje! Parduotuvių rajonuose knibžda toksiniai zombiai ir keistos išvaizdos monstrai, kurie mirdami paleidžia nuodingus kraujo purslus. Laikykitės saugaus atstumo! 4 nauji herojai prisijungs prie jūsų komandos su naujais ginklais ir įgūdžiais.

Toksinė grėsmė iš jūsų pareikalaus maksimalios galios! „Toxic City Mall“ rasite naują „Ultrared“ žaidimo variantą, kuris leis jūsų herojams įgauti patirties ir įgūdžių pasiekus raudoną pavojaus lygį. Taip pat rasite „Zombivor“ taisykles (kaip ir „Zombicide Season 2: Prison Outbreak“): pralaimėjimo atveju jūsų herojai gali sugrįžti kaip zombių herojai su savo įgūdžiais ir taisyklėmis.

„Toxic City Mall“ pristato naujas toksines (žalias) zombių figūrėles. Žaidimo pakuotėje bus 4 naujos herojų figūrėlės (ir jų „Zombivor“ versijos) bei 6 „Zombivor“ herojų figūrėlės iš „Zombicide Season 1“. Jei būsite įveikti zombių, apversite savo herojaus lentelę, išsirinksite naujas galias ir galėsite tęsti kovą kaip “Zombivor” herojus. Čia rasite 12 specialių zombių kortų ir daug įdomių ginklų: magnumai, liepsnosvaidžiai, ginklai su ašmenimis, atominės blykstės ir kt. Papildyme yra 4 naujos žemėlapio plytelės. Visos šios „kruvinos“ plytelės yra naudojamos misijose, kurias rasite taisyklių knygelėje. Galėsite susikurti didelį prekybos centrą arba eilę mažų parduotuvių jūsų pačių susikurtoms misijoms. Barikadų žetonai jūsų komandai leis užblokuoti siauras gatveles. Bet anksčiau ar vėliau visos barikados bus sulaužytos nuo didelio zombių antplūdžio. Griuvėsių žetonai visiškai užblokuoja žemėlapio vietas. Teks pakeisti strategiją ir nustatyti kitus keliavimo maršrutus. „Toxic City Mall“ yra daug ir kitų žetonų, tokių kaip parduotuvių durys, naujos zombių prisikėlimų zonos, dvigubos durys automobiliams... Taip, teisingai pagalvojote, galėsite vairuoti net automobilį!

Taigi, nors parduotuvės anksčiau buvo kaip puiki priedanga nuo pirmųjų zombių, dabar to nebėra. Čia likti ir laukti pagalbos – blogas sumanymas. Kol atvyks pagalba, parduotuvės taps jūsų spąstais. Jums bus sunku apsiginti, nes viskas pavirto į vieną didelį kovos lauką. Kiti pastatai jau sugriuvo, visur pilna barikadų… Metas užsitaisyti ginklus ir stoti į nuožmią kovą prieš zombius! 

Leidimo info.
Leidėjas Cool Mini Or Not Autorius Raphael Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Raoult Produkto kodas GUG0014 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos