Warmachine High Command DBG
12+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

40.00 €

Warmachine High Command DBG

„Warmachine: High Command“ – tai kortų žaidimas, skirtas žaisti 2-4 žaidėjams. Žaidimo veiksmas vyksta fantastiniame Geležinės Karalystės (Iron Kingdom) pasaulyje. Šis žaidimas gali būti sujungtas su kitais tos pačios „Warmachine: High Command“ serijos žaidimais. Panaudokite resursus, sutelkite savo armiją ir dominuokite prieš savo varžovus!

Norėdami pasiekti pergalę šiame žaidime, siųsite savo karius į skirtingas Geležinės Karalystės vietas. Užimdami įvairias žemes, gausite pergalės taškų ir galėsite atlikti specialų veiksmą. Žaidimą pradėsite su nedidele 12 pradinių resursų kortų kalade. Per kiekvieną savo ėjimą galėsite atlikti pirkimus iš savo rezervo kaladės. Ši kaladė susideda iš 3 skirtingų spalvų (Detachments).

Iš rezervo kaladės pirksite naujas kortas ir jas įsidėsite į savo pagrindinę kortų kaladę, arba sumokėsite tam tikrą kainą ir pasiųsite tiesiai į mūšį. Naujas kortas įsigysite išsimesdami iš savo rankų tam tikras kortas (jų vertė pavaizduota viršutiniame kairiajame kampe).

Kiekvieno žaidimo raundo metu atversite kortą iš „Winds of War“ kortų kaladės. Šios kortos pakeis mūšio lauką, ko pasekoje žaidėjams teks pakeisti savo naudojamą taktiką. Tai gali būti nuo papildomų sveikatos taškų gavimo kariams, iki pigesnių apsipirkimų kituose raunduose. Ši kortų kaladė yra padalinta į 3 sekcijas – ankstyvąją, viduriniąją ir vėlyvąją. Ankstyvosios kortos jums leis judėti greičiau, viduriniosios kortos šiek tiek sujauks jūsų planus, o vėlyvosios kortos leis jums pasiekti aukščiausią tašką žaidimo pabaigoje.

Žaidimas pasibaigia kai visos lokacijų kortos yra panaudotos, arba kai baigiasi „Winds of War“ kortų kaladė. Žaidėjai susiskaičiuoja pergalės taškus už savo kortas, o daugiausiai surinkęs taškų – laimi žaidimą.

Šio „Warmachine: High Command“ stalo žaidimo pagrindinis skiriamasis bruožas - kad tai yra kortų kaladės kūrimo žanro (Deck Building), tačiau naudoja ir tam tikrus miniatiūrų bei kolekcinių kortų žaidimų elementus. Visa tai mums sukuria ir leidžia mėgautis nauja žaidimų patirtimi!

Leidimo info.
Leidėjas Privateer Press Autorius David Carl Produkto kodas PIP61002 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos