Unexpected Treasures
13+
30 min.
3-6

Šeimos

Mechanika
Komponentai
36

Kortos

24

Tikslo kortelės

35

Tokenai

6

Tokenai

1

Maišeliai

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Unexpected Treasures

„Unexpected Treasures“ – 2002 metais išleisto stalo žaidimo „Fundstücke“ nauja edicija. Jūsų misija šiame žaidime yra surinkti senus baldus iš didelės nereikalingų daiktų kolekcijos, juos parduoti ir iš to užsidirbti.

Žaidimą galima žaisti 3-6 žaidėjų grupelėje. Žaidėjai čia taps „šiukšlinėtojais“, kurie ieškos aukštos vertės daiktų, norės juos perparduoti arba įvykdyti specifines užduotis. Pradėsite žaidimą su 6 kortomis, pažymėtomis skaičiais nuo 0 iki 5. Raundo pradžioje kiekvienas iš žaidėjų išsirinks vieną iš šių kortų ir padės užverstą. Padėjus ant stalo visiems išsirinktas kortas, jos yra atverčiamos. Jei yra žaidėjų, pasirinkusių tas pačias kortas, jie turi sulyginti savo varžytinių skaičių. Tik su mažiausios vertės varžytinių žetonu esantis žaidėjas gali eiti į „šiukšlyną“ ir pasirinkti norimų daiktų, tuo tarpu kiti lieka namuose.

Veiksmų kortose esantys skaičiai 0-5 parodo, kokia eilės tvarka žaidėjai galės eiti pasirinkti daiktų ir kiek jų galės paimti. Pavyzdžiui, 2 eis pirmiau už 4, bet galės paimti tik du daiktus. Vienintelė išskirtinė savybė yra 0 – vagies korta. Vagis eina pirmas ir gali paimti daiktus iš tų žaidėjų, kurie eis pasirankioti daiktų iš nereikalingų daiktų krūvelės. Daiktai yra renkami ir panaudojami misijų kortų sąlygoms įgyvendinti.

Žaidėjams atlikus savo veiksmus, „šiukšlynas“ yra atnaujinamas, o žaidimas tęsiamas iki kol baigiasi užduočių kortų krūvelė. Žaidėjas surinkęs daugiausiai taškų daiktais ir įvykdytomis misijomis tampa žaidimo nugalėtoju.

Čiupkite savo vagies pirštines, kuprinę, dviratį, motociklą, automobilį ar sunkvežimį ir pažiūrėkite ar jums pavyks atrasti netikėtų daiktų. Jei vienam tai šiukšlė, kitam tai gali būti puikus lobis ir atradimas!

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Friedemann Friese Produkto kodas RGG484 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos