Troyes
12+
90 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Troyes

1200 metais Prancūzijos Trua miestelyje pradėti katedros statymo darbai. Statybos labai užtruko, įvyko daug nelaimingų atsitikimų ir katedra buvo baigta tik po 400 metų. Žaidimas jus kviečia sudalyvauti šio vieno iš gražiausių viduramžių Europos miesto vystyme. Visuomenė tuo laikotarpiu buvo susiskirsčiusi į tris klases: aristokratus, dvasininkus ir valstiečius. Aristokratai valdė kariuomenę, kuri rūpinosi savo žemių saugumu. Dvasininkai buvo miesto žinių, tikėjimo ir kultūros skleidėjai. Na o amatininkai ir valstiečiai niekam nerūpėjo, nors jų indėlis į  tautos gerovę taip pat labai svarbus.

„Troyes“ – tai strateginis žaidimas, kuriame atstovaujate turtingą Prancūzijos Šampanės regiono šeimą. Naudodami savo įtaką, samdysite ir vadovausite asmenims iš trijų skirtingų sričių: kariuomenė (raudoni), tikintieji (balti) ir miesto gyventojai (geltoni).

Kiekviena sritis turi savo privalumų. Kariuomenė padės jums gintis nuo miesto užkariautojų ir plėšikų. Dvasininkai rūpinsis katedros statyba, miestelėnų ir kariškių švietimu. Tuo tarpu valstiečiai sunkiai dirbs, kad uždirbtų jums pinigų.

Miesto gyventojai aprūpins jus darbo jėga, kurią reprezentuos kauliukai. Darbo jėgą galėsite panaudoti įvairiais būdais: pirkliai atlikinės įvairius veiksmus, statysite katedrą, kovosite su nenumatytais įvykiais, samdysite naujus žmones. Kiekvienam iš šių veiksmų atlikti, naudosite nuo 1 iki 3 žaidimo kauliukų.

„Troyes“ žaidimo žavesys - įdomus kauliukų panaudojimas. Miesto gyventojai suteiks jums tam tikros rūšies kauliukus, kuriuos galėsite įvairiai panaudoti. Baltus kauliukus suteikia gyventojai, esantys vyskupijoje. Šie kauliukai prideda religinės galios. Geltonus kauliukus generuoja gyventojai, esantys rotušėje. Jie suteikia prekybinės galios, gali būti panaudojami, kad gauti pinigų. Na o rūmuose esantys gyventojai pridės jums raudonų kauliukų, kurie padės kovojant prieš miesto užkariautojus. Žaidime dar yra juodi kauliukai (priešai). Įdomus momentas, kad galima naudoti nė vien tik savo žaidimo kauliukus, bet ir nusipirkti kauliukų iš kitų žaidėjų. Tokiu būdu sumažinamas sėkmės faktorius iki minimumo, o kauliuko išridentos vertės tampa tik simbolinės.

Žaidimo nugalėtoju pripažįstamas žaidėjas, turintis didžiausią garbę, kuri yra įvertinama pergalės taškais.

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Sebastien Dujardin, Xavier Georges, Alain Orban Produkto kodas ZMG7079 Išleidimo data 2010
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos