Titanium Wars
12+
76 min.
3-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

29.99 €

Titanium Wars

Žvalgai tyrinėdami galaktiką rado naują energijos formą - Titaną. Pirmieji bandymai parodė, kad ši medžiaga gali praplėsti naujus žmonijos vystymosi horizontus. Šios puikios naujienos pakurstė žmoniją ir jos gobšumą, susikūrė stambios skirtingos frakcijos. Kiekviena iš šių frakcijų pasiuntė savo kosminius laivus į artimiausias planetas, kad surastų didelius Titano kiekius. Nuo šio momento prasidėjo kariniai konfliktai - karas dėl Titano klodų...

„Titanium Wars“ stalo žaidime tapsite vienu iš šių frakcijų lyderiu. Žaidėjai pirks pastatus, kad išrastų naujas technologijas, kurios leis jums uždirbti kreditų. Taip pat statysite karinius kosminius laivus, kad įveiktumėte savo varžovus ir tokiu būdu išplėstumėte savo kosminę imperiją. Turėsite būti drąsūs, įžvalgūs ir taktiški, jei norite laimėti šiame įnirtingame mūšyje.

Žaidimo tikslas – kontroliuoti tam tikrą skaičių Titano klodų. Titaną rasite planetose, kuriose žaidėjai kovos kiekvieną žaidimo raundą. Žaidimo pradžioje gausite 3 taktikų kortas ir 2 lyderių kortas. Iš gautų dviejų lyderio kortų turėsite pasirinkti vieną. Visi lyderiai yra unikalūs ir turi savo specialius sugebėjimus. Pats žaidimas susideda iš 4 skirtingų etapų:

  1. Tyrinėjimas (Exploration): atverčiama planeta, dėl kurios bus kovojama. Planetos gali aprūpinti papildomomis įplaukomis, statymo vietomis, specialiais sugebėjimais ar Titano klodais. Planetų kortos turi tam tikrą efektą, kuris užkariavimo etapą pavers vis kitokį kiekvieną ėjimą.
  2. Gamyba (Production): žaidėjai gauna uždarbį už savo turimas planetas. Paprastai, „namų“ planetos duoda uždirbti 1000 kreditų, o kitos užkariautos planetos – po 100, 200 kreditų.
  3. Apsirūpinimas (Outfitting): žaidėjai perka įvairius daiktus, kurių jiems reikia. Šis etapas yra skirtas visiems žaidėjams ir čia nėra jokio eiliškumo! Griebkite ko norite ir tik greitai, kol dar yra! Kai visi žaidėjai bus išsirinkę savo daiktus, žaidėjai juos parodys ir už juos susimokės. Galėsite pirkti trijų skirtingų tipų daiktus: pastatus, karinius vienetus ir patobulinimus. Pastatai gali padidinti jūsų įplaukas, karinių vienetų ar taktinių kortų skaičių, technologinį lygį, patobulinimus laivams. Kiti pastatai gali daryti žalos kovose. Kariniai vienetai – tai jūsų laivai, minų laukai, raketos ir pan. Kovos yra neįmanomos be šių dalykų. Įvairūs patobulinimai leis pagerinti jūsų laivų puolimą ir gynybą, ar suteiks specialių efektų.
  4. Užkariavimas (Conquest): žaidėjai išsirenka planetą, kurią nori užkariauti, ir sužaidžia viena iš savo taktikos kortų. Taktikų kortos parodo, kokie kariniai vienetai gali atakuoti ir į kokį taikinį. Pavyzdžiui, „užtvara“ leidžia kreiseriams užpulti naikintuvo eskadroną. Jei likote vienas planetoje (kiti žaidėjai buvo sunaikinti arba pasišalino savo noru), tada jums atitenka planeta.

„Titanium Wars“ yra puikus vidutinio sudėtingumo stalo žaidimas mėgstantiems interaktyvumą ir tiesioginę sąveiką su kitais žaidėjais. Kosminė žaidimo tema puikiai pateikta, o pats žaidimas yra įvairiapusis ir garantuoja daug skirtingų žaidimo partijų!

Leidimo info.
Leidėjas IELLO Autorius Frederic Guerard Produkto kodas IEL51090 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos