Through the Ages: A New Story of Civilization
14+
120 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

49.99 €

Through the Ages: A New Story of Civilization

„Through the Ages: A New Story of Civilization“ – atnaujinta ir patobulinta „Through the Ages: A Story of Civilization“ žaidimo versija.

„Through the Ages“ – tai civilizacijų vystymo stalo žaidimas. Žaidėjų tikslas - sukurti geriausią civilizaciją. Šiam tikslui pasiekti bandysite atrasti naujas technologijas, atsargiai planuosite ir panaudosite išteklius, išrinksite lyderius, statysite didingus pastatus bei organizuosite stiprią kariuomenę. Ir jei jūs turėsite spragų ir silpnybių bent vienoje iš šių sričių, varžovai tuo gali labai greitai pasinaudoti.

Žaidimas prasideda nuo antikos laikų ir tęsiasi iki pat šių dienų. Pradėsite nuo mažos genties ir plėsitės iki didingos civilizacijos. Plėsdami savo fermas ir kasyklas gausite daugiau reikiamų resursų miestų plėtrai. Visa tai sukurs puikias sąlygas technologijų progresui, geresnės valdžios tobulinimui bei pasaulio stebuklų sukūrimui. Teisingas lyderio pasirinkimas ir jo palikimas leis jūsų nacijai vis tobulėti. Kariuomenės sustiprinimas apsaugos jūsų žemes, o gal būt leis jas ir praplėsti.

Žaidime esančias technologijas, pasaulio stebuklus ir lyderius bus galima gauti kaskart vis lengviau, kai šie išliks žaidime vis ilgesnį laiko tarpą. Norėdami panaudoti ir išrasti technologiją jums reikės pakankamo mokslo žinių bagažo. Negana to, jums taip pat reikės reikiamo kiekio maisto, kad turėti pakankamą populiaciją. Galiausiai reikės ir resursų. Juos panaudodami pasistatysite pastatus, kurie jums leis sukurti naują technologiją. Derindami resursų poreikį naujoms technologijoms išrasti, nereiktų pamiršti ir jų poreikio kariuomenės plėtrai. Žaidėjai su silpna kariuomene gali tapti lengvu priešininkų grobiu. Žaidime nėra žemėlapio, todėl čia nebus žemių dalinimosi, bet žaidėjas su stipresne armija pavogs resursus, mokslo žinias, nužudys lyderius, perims populiaciją ar kultūrą. Nėra lengva laimėti žaidimą turint stiprią kariuomenę, tačiau jos neturint - labai lengva pralaimėti!

„Through the Ages: A New Story of Civilization“ laimės tas žaidėjas, kurio nacija po paskutinio modernaus amžiaus turės daugiausiai kultūros taškų.

Stipri ekonomika, pažangios technologijos, laimingi piliečiai, skaidri valdžia, stipri kariuomenė – jūsų civilizacija turės pasistengti, kad visose šiose srityse tobulėtumėte. Gal būt kažkur ir atsiliksite, bet neleiskite, kad tai įvyktų ir kitur. Pritaikykite savo strategiją pagal žaidimo galimybes. Jūsų varžovai stengsis įgyti pranašumus per karus ir politiką, todėl pasiruoškite gynybai.

„Through the Ages“ – kokią istoriją papasakosite Jūs?

Leidimo info.
Leidėjas Czech Games Edition Autorius Vlaada Chvatil Produkto kodas CGE00032 Išleidimo data 2015
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos