Theseus: The Dark Orbit
8+
45 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Theseus: The Dark Orbit

Kažkur tolimoje orbitoje yra įsikūrusi kosminė Tesėjo (Theseus) stotis. Panašu, kad šia stotimi niekas nesidomi ir yra niekam nereikalinga, bet iš tikrųjų… Čia vyksta nuožmus konfliktas tarp penkių skirtingų frakcijų! Ir tik viena iš jų gali išlikti...

Susipažinkime su frakcijomis:

  • Marinai (Marines). Naudoja mirtinus ginklus, koridoriuose įrengia spąstus ir minas. Atstovauja žmonių rasės interesams.
  • Ateiviai (Aliens). Naudoja slaptus praėjimus ir ventiliacijos angas. Šie padarai puola iš pasalų ir dauginasi. Maži ateiviai jums leis dominuoti kosminėje stotyje.
  • Mokslininkai (Scientists). Panaudokite kompiuterius ir kitus įrenginius bei gaukite jums naudingos informacijos apie vietinius stoties gyventojus.
  • Grėjai (Greys). Panaudokite minties galias ir valdykite priešininkus.
  • Pandora. Mistinė frakcija, kurios dėka jūs ir atsidūrėte šioje kosminėje stotyje. Deja, atsidūrėte tam, kad čia mirtumėte...

Taktiniame stalo žaidime „Theseus: The Dark Orbit“ žaidėjai judės po kosminę stotį su savo frakcijos kariais. Aktyvuosite įvairius kambarių sugebėjimus. Kiekvieną kartą pajudėdami pakeisite savo oponentų judėjimo galimybes. Ėjimo metu turėsite gerai apgalvoti į kokį kambarį norite patekti ir kaip pakenkti savo varžovų judėjimui.

Kambarių savybės pasikeis kiekvieną kartą, kai žaidėjai instaliuos specialias kambarių korteles. Žaidimo eigoje dėliosite spąstus, ginklus, slaptus praėjimus ir daug kitų dalykų. Dėl to kiekviena žaidimo partija atrodys vis kitokia.

Žaidimo taisyklės leidžia žaisti ir komandomis 2 prieš 2. Skirtingos frakcijos yra puikiai subalansuotos, dėl to komandinis žaidimas vyksta sklandžiai ir patraukliai. Kiekviena frakcija turi savo kortų kaladę. Prieš prasidedant žaidimui turite išmesti dešimt kortų iš kaladės. Standartiniame žaidime kortų išmetimas vyksta atsitiktine tvarka, tuo tarpu turnyruose – kortų kaladę susikuriate patys. Su penkiomis skirtingomis frakcijomis ir 110 kortų, „Theseus: The Dark Orbit“ jums suteiks daug malonių įspūdžių.

Šaukti yra beprasmiška kosmose. Tu tai puikiai žinai, todėl nesišauk pagalbos. Geriau kovok!

Leidimo info.
Leidėjas Portal Games Autorius Michal Oracz Produkto kodas POG004 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos