The Walking Dead Card Game
15+
20 min.
2-10
Mechanika
Komponentai
114

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

The Walking Dead Card Game

„The Walking Dead Card Game“ - tai kortų žaidimas su zombiais iš visiems gerai žinomo TV serialo „Gyvi numirėliai“. Šis kortų žaidimas sukurtas pagal kitą populiarų Wolfgango Kramerio žaidimą – „6 ima“. Visos žaidimo taisyklės tokios pačios, kaip ir „6 ima“ žaidime, tik šiame žaidime rasite 10 papildomų herojų kortų ir galimybę žaisti du skirtingus žaidimo variantus: Išlikimo (Survival) ir Herojaus (Hero).

Prieš pradedant žaidimą, išmaišysite 104 kortų kaladę, atversite ir padėsite 4 startines kortas ir tokiu būdu suformuosite 4 skirtingas kortų eiles. Visi žaidėjai išsidalins atitinkamą kortų skaičių į rankas. Kiekvieną ėjimą žaidėjai išsirenka ir atverčia vieną iš savo turimų kortų ir pagal tos kortos skaičių, padeda ją į vieną iš 4 eilių, pratęsiant tos eilės eiliškumą. Žaidėjas padėjęs 6 kortą eilėje yra priverstas gauti baudą ir paimti 5 eilės kortas, o 6 korta tampa pirmąja naujos eilės korta.

Žaidimo kortos sunumeruotos nuo 1 iki 104 ir turi tam tikrą zombių taškų vertę. Žaidimo Išlikimo variante (skirtas 3-10 žaidėjų) žaidėjai stengiasi surinkti kuo mažiau zombių taškų, o Herojaus variante (skirtas 2-6 žaidėjams) žaidžiama atvirkščiai – visi stengiasi surinkti kuo daugiau zombių taškų. Taip pat Herojaus žaidime visi dalyviai turės  po vieną veikėjo kortą, kuri suteiks tam tikrų pranašumų.

„The Walking Dead Card Game“ kortų žaidimas nesunkiai įsisavinamas ir yra puiki kombinacija tarp lengvos strategijos ir sėkmės. Puikią nuotaiką užtikrins virš šimto zombių kortų iš populiariojo TV serialo. Ar pasiruošę atlaikyti zombių antpuolį?

Leidimo info.
Leidėjas Cryptozoic Entertainment Autorius Wolfgang Kramer Produkto kodas CZE01542 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos