The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
15+
30 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

Kortų žaidime „The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring“ jums atiteks Frodo, Gandalfo, Aragorno ar vieno iš jų narsių sąjungininkų vaidmuo. Kovosite ne prieš bet ką, o prieš patį tamsos valdovą Sauroną! Pradėsite žaidimą su pradiniais kovų manevrais. Žaidimo eigoje kaupsite vis galingesnes kortas savo kortų kaladėje, naikinsite mirtinas Saurono jėgas ir keliausite į Lemties kalną.

Žaidime visi žaidėjai gauna vieną iš septynių herojų: Aragorną, Frodą, Gandalfą, Legolasą, Gimlį, Semą ar Boromirą. Visi herojai turi savo specialų sugebėjimą ir kurį gali panaudoti tik tas žaidėjas, kuris valdo savo konkretų herojų.

Kiekvienas žaidėjas pradeda žaidimą su savo dešimties kortų kalade ir kiekvieno ėjimo metu traukia penkias kortas. Galia (angl. Power) žaidime atstoja valiutą, kurią panaudosite pirkdami naujesnes ir stipresnes kortas. Visas naujas kortas dėsite į savo kortų kaladę. Svarbiausia tokio tipo žaidime, susikurti labai galingą savo kortų kaladę. Šiame žaidime yra penkių skirtingų tipų kortos: priešai, sąjungininkai, artefaktai, manevrai ir lokacijos.

Visas naujas kortas pirksite nuo „takelio“ (The Path), kurį rasite stalo centre. Čia bus krūvelė kortų, kurių dėka bus sukurta penkių kortų eilė pirkimams atlikti. Visi žaidėjai kiekvieną ėjimą turės galimybę kažką įsigyti iš esamų ant stalo penkių kortų, taigi kaskart bus vis nauji pasirinkimai ir siurprizai.

Kai žaidėjas sukaupia pakankamai galios, jis gali bandyti nukauti galingesnius priešininkus iš Didžiausio Priešo (The Archenemy) kaladės. Šioje kaladėje sutiksite žymiausius priešus iš „The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring“, įskaitant Sarumaną, Balrogą ir kt. Įveikus priešininką, iškart pasirodo naujas varžovas ir staigiai puola visus žaidėjus! Žaidėjai stangiasi apsiginti įvairiomis gynybos kortomis.

Pagrindinis žaidėjų tikslas žaidime yra surinkti daugiausiai pergalės taškų savo kortų kaladėje. Dauguma žaidimo kortų turi tam tikrą skaičių pergalės taškų, tačiau nukautų priešininkų kortos bus vertingiausios ir garantuos didžiausius pergalės taškus. Teks kovoti norint laimėti.

Verta paminėti, kad patyrusiems žaidėjams yra paruošti 8 stiprūs priešininkai labai sunkiam žaidimo variantui. Ar pasiruošę atlaikyti šį košmarišką iššūkį!?

Leidimo info.
Leidėjas Cryptozoic Entertainment Autorius Ben Stoll, Patrick Sullivan Produkto kodas CZE01443 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos