The Lord of the Rings Dice Building Game
14+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

The Lord of the Rings Dice Building Game

Žemės vidurys pavojuje! Sauronas, blogio įsikūnyjimas, sugalvojo užvaldyti žemes, pasitelkiant į pagalbą slaptas žiedo galias. Jo pusėje bus orkos, goblinai ir kiti baisūs padarai. Jūsų tikslas žaidime – bendromis visų žaidėjų pastangomis nugalėti Sauroną ir sunaikinti žiedą (One Ring). Tuo tarpu žaidėjas daugiausiai individualiai surinkęs garbės taškų, bus pripažintas šių žemių herojumi!

„The Lord of the Ring Dice Building Game“ stalo žaidimas sukurtas pagal „Quarriors“ žaidimo mechaniką. Kiekvienas žaidėjas turės savo asmeninę žaidimo vietą ir maišelį su 10 žaidimo kauliukų. Stalo centre rasite papildomų žaidimo kauliukų, kuriuos bus galima nusipirkti. Žaidime taip pat yra priešininko Saurono lenta. Šis veikėjas bandys nugalėti žaidėjus ir atliks savo ėjimą kartą per raundą.

Savo ėjimą žaidėjai pradeda susiskaičiuodami garbės taškus. Po to yra ištraukiami 5 žaidimo kauliukai iš maišelio ir jie ridenami. Kauliukais galite išridenti draugijos (felfowship) taškus, kovotojus ar kitus efektus. Draugijos taškus galėsite panaudoti pirkimams naujų kauliukų, kovotojo išsikvietimui ar atstatyti korumpuotą Saurono kortą.

Visiems žaidėjams atlikus po savo ėjimą, ateina eilė Sauronui. Startinis žaidėjas atlieka šio blogo veikėjo veiksmus. Sauronas gauna korupcijos žetonų, priklausomai nuo savo turimų karių kiekio. Puolimo metu, visi jo kovotojai puola kiekvieną žaidėją atskirai. Jei žaidėjų kariai išgyvena, savo ėjimo metu gauna garbės taškų. Korupcijos metu, Sauronas gali bandyti paversti kitus žaidimo kauliukus beverčiais, tačiau žaidėjai gali juos apsaugoti, susimažindami savo garbės taškus. Priešininkui likus be kovotojų yra keliaujama į naują vietą, įvykdant tos vietos tam tikrą reikalavimą.

Žaidimas pergalingai pabaigiamas, jei sėkmingai pereinate visas 8 žaidimo vietas ir pasiekiate „Grey Heavens“ vietą. Žemės atstatytos, o Sauronas nukautas! Individualūs garbės taškai leis nustatyti, kas iš žaidėjų yra didžiausias herojus. Liūdnesnis scenarijus žaidime - Sauronas korumpuoja tam tikrą skaičių kortų ir visi žaidėjai pralaimi, o pergalę švenčia blogis. Teks gerokai pasistengti, kad tokios baigties išvengtumėte!

Leidimo info.
Leidėjas WizKids Games Autorius Mike Elliott, Eric M. Lang, Brett Myers, Jeph Stahl Produkto kodas WZK70693 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos