The Duke
13+
30 min.
2-2

Strateginis

Mechanika

Ėjimai

Užėmimai

Komponentai
1

Žaidimo lenta

50

Žaidimo dalys

2

Maišeliai

Aprašymų kortelės

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

The Duke

Politinė veikla karališkose dvaro rūmuose yra grakšti, miglota ir subtili. Tačiau tik ne atokioje kunigaikštystėje! Kunigaikščiai kovoja dėl laisvų žemės plotų. Panaudokite savo karinius pajėgumus, kad perimtumėte varžovų karius ir užvaldytumėte žemes.

„The Duke“ – dinamiškas ir inovatyvus plytelių dėliojimo strateginis stalo žaidimas feodalizmo laikų temoje. Žaidime rasite aukštos kokybės dvipuses medines karių plyteles. Skirtingos plytelės pusės reprezentuoja tam tikrą kario padėtį. Dažniausiai tai būna puolimas arba gynyba, o įvairūs simboliai rodo kokius veiksmus galite atlikti. Ėjimo pabaigoje (arba po specialaus veiksmo atlikimo) apversite plytelę ir turėsite pasikeitusią kario laikyseną.

Kiekviena kario padėtis suteikia skirtingus puolimo ir judėjimo pasirinkimus. Ėjimo metu žaidėjas galės pasirinkti plytelę ir su ja atlikti manevrą. Turėsite apsaugoti savo karius ir bandyti perimti varžovo karius. Jei baigsite ėjimą langelyje, kuris yra užimtas priešininko, jūs jį perimsite. Užvaldykite varžovo kunigaikštį ir laimėkite žaidimą!

Žaidimą pradėsite su 3 plytelėmis: kunigaikščiu ir ietininkais. Kunigaikštį padėsite į vieną iš dviejų vidurinių langelių prie galinės linijos. Šalia kunigaikščio bus du ietininkai. Kiekvieno ėjimo metu galėsite pasirinkti ką norite atlikti – ar judėti su plytele, ar išsitraukti naują plytelę iš maišelio. Žaidime yra 12 skirtingų karių. Vis jie yra dvipusiai. Iš viso yra po 16 plytelių kiekvienam žaidėjui.

Visos žaidimo „The Duke“ partijos yra skirtingos dėl vis kitokių karių išsidėstymų bei priimamų žaidėjų sprendimų. Nepaisant didelio žaidimo peržaidžiamumo papildomai dar galite panaudoti teritorijų plyteles, kurios šiek tiek pakeičia žaidimo lentą. Taip pat yra papildomos žaidimo taisyklės su skirtingu tikslų įgyvendinimu.

„The Duke“ stalo žaidimas patiks visiems, kam patinka šachmatai ir kitokie abstraktūs strateginiai žaidimai.

Leidimo info.
Leidėjas Catalyst Game Labs Autorius Jeremy Holcomb, Stephen McLaughlin Produkto kodas CAT13000 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos