The Bloody Inn
14+
30 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

25.00 €

The Bloody Inn

Prancūzija, 1831 metai, Ardešo regionas. Mažas kaimelis Peirebeilis - dažnai lankomas turistų. Viena kaimiečių šeima sugalvojo gudrų planą: įrengti svečių namus, kuriuose galėtų apvogti savo klientus. Tačiau ne su visais klientais šis planas pavyksta. Ne visi „Raudonosios Smuklės“ svečiai paliks šią vietą gyvi...

„The Bloody Inn“ – stalo žaidimas, kurio tema yra sukurta pagal tikrus įvykius. Čia jūs būsite užeigos namų šeimininkais ir savo piktais kėslais sieksite tapti turtingesniais. Tačiau jūsų moralinis nusistatymas neleis apvogti jūsų klientų...nebent svečiai bus jau nebegyvi. Laimei, jūs neturite sąžinės ir nejaučiate graužaties dėl žmogžudysčių. Žinoma, jūsų užeigoje negali mėtytis mirusiųjų kūnai. Tai nėra gerai jūsų „verslui“! O kas, jei policija atvyks patikrinimui? Dėl to gal verta susimąstyti apie pagalbą iš šalies. Gal būt tie patys jūsų svečiai gali tapti jūsų bendrininkais? Tačiau kiekvienas turi savo kainą!

Žaidime yra labai svarbu kuo efektyviau sužaisti turimomis kortomis. Kiekviena korta turi keletą skirtingų panaudojimo būdų. Kortos taip pat turi ir savo vertę (nuo 0 iki 3). Ši vertė nustato jos kainą, kurią reikia susimokėti kortomis, kad atlikti tam tikrą veiksmą. Galėsite papirkti ir į savo pusę patraukti svečią, arba priešingai – juo atsikratyti ir jį nužudyti. Taip pat reikės rūpintis lavonais atsikratant jų kūnų.

„The Bloody Inn“ – solidus vidutinio sunkumo kortų žaidimas su neįprasta, tamsia ir makabriška tema. Pripažinkime, ne kasdien su tokiais stalo žaidimais susiduriame!

Leidimo info.
Leidėjas Pearl Games Autorius Nicolas Robert Produkto kodas PG008EN Išleidimo data 2015
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos