Tash-Kalar: Arena of Legends
12+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Tash-Kalar: Arena of Legends

Magai susirėmė įspūdingame mūšyje, kuriame pilna fantasmagoriškų būtybių. Apgalvokite savo planus, sustiprinkite savo pozicijas, o kai pasitaikys puiki proga – išsikvieskite legendinį padarą, kuris jums leis dominuoti Tash-Kalaro arenoje!

„Tash-Kalar: Arena of Legends“ stalo žaidime 2-4 magijos meistrai stoja į kovą. Kovosite kiekvienas už save arba komandomis. Turėsite įrodyti, kad esate geras strategas ir taktikas trumpame, bet intensyviame mūšyje. Protingai dėliodami savo karius, sukursite magiškas galingų būtybių struktūras. Šių būtybių pagalba naikinsite varžovų pajėgas arba paruošite modelį legendiniams padarams išsikviesti.

Žaidime rasite keletą skirtingų frakcijų. Kiekviena jų turi savo unikalių būtybių kortų kaladę. Taip pat yra viena kortų kaladė su legendiniais padarais. Žaidėjai savo ėjimo metu dėlios žaidimo žetonus lentoje ir jei jiems pavyks sukurti tam tikrą jų struktūrą (modelį), pavaizduotą jūsų turimoje kortoje – galėsite sužaisti šia korta. Sužaidus kortą, tam tikra būtybė yra iškviečiama, o žaidėjui leidžiama atlikti kortos efektą, kuris yra aprašytas kortoje. Pavyzdžiui milžinas (Giant) sunaikina aplink esančius žaidimo žetonus, riteris (Knight) juda per priešininkų žetonus, karo vadas (Warlord) leidžia judėti ir kovoti, kerėtoja (Enchantress) varžovų žetonus paverčia savais ir t.t. Po kortos panaudojimo, ši korta yra išmetama, o visos iškviestos būtybės pavirsta į nejudančias žaidimo dalis. Šios dalys gali būti panaudotos kitų padarų iškvietimams arba gali būti prikeltos, kad sudalyvautų kovoje.

„Tash-Kalar: Arena of Legends“ galima žaisti du skirtingus žaidimo variantus. Standartiniame žaidimo variante rinksite taškus už įvykdytas užduotis. Taškus gausite už tam tikrų vietų kontroliavimą arenoje, sunaikinant tam tikrą skaičių varžovo dalių vieno ėjimo metu, atliekant tam tikras būtybių iškvietimo kombinacijas ir t.t.

Grumtynių (Melee) žaidimo variante linksminsite žmonių minią. Tai įgyvendinsite naikindami savo varžovus ir išsikviesdami legendines būtybes. Abu žaidimo variantai gali būti žaidžiami dviejų žaidėjų dvikovoje arba komandomis, tarpusavyje dalinantis žaidimo žetonais ir legendinėmis kortomis. Grumtynių variante galima žaisti kiekvienam už save. Nesitikėkite aljansų! Norėdami pasiekti gerą galutinį rezultatą - privalėsite naikinti visus savo varžovus. Kai gerai susipažinsite su žaidimu ir būsite jau patyrę žaidėjai, galėsite žaisti „Draft“ žaidimo variantą susikuriant savo kortų kaladę.

Stalo žaidimo „Tash-Kalar: Arena of Legends“ taisyklės nėra sudėtingos, tačiau įsigilinę į žaidimo taktines subtilybes ir bandymus nuspėti varžovų ėjimus – šį žaidimą paverčia tikru jūsų iššūkiu!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Vlaada Chvatil Produkto kodas ZMG71400 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos