T.I.M.E Stories (+Asylum Mission)
12+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

45.00 €

T.I.M.E Stories (+Asylum Mission)

Ieškote įdomaus darbo su neribotomis karjeros galimybėmis? Esate nuovokus, gerai motyvuotas ir mėgstate komandinį darbą? Visiškai nieko nebijote? Tuomet agentūrai „T.I.M.E“ reikia jūsų!

Sveiki atvykę į „T.I.M.E“ agentūrą. Tapdami agentais, jūs ir jūsų komandos nariai, būsite išsiųsti atlikti įvairias užduotis skirtinguose pasauliuose ir realybėse. Įsikūnysite į tam tikrus veikėjus, kad įvykdytumėte slaptas misijas. Tik bendravimu ir bendradarbiavimu įveiksite visas pavojingas situacijas. Pastabumas čia taip pat svarbus. Prieš pradedant daryti veiksmus bus svarbu gerai išanalizuoti situaciją žaidimo lentoje.

Žaidime keliaudami po skirtingus pasaulius turėsite kovoti, ieškoti, diskutuoti ir būti protingais bei įtaigiais sutinkant kitus veikėjus ir agentus. Žaidėjas turės „išgyventi“ savo pasirinktą veikėją ir optimaliai išnaudoti savo veiksmus. Kiekvieną scenarijų sudaro vis naujas pasaulis, nauji veikėjai, naujos taisyklės ir kiti netikėtumai. Bazinėje žaidimo pakuotėje rasite visą žaidimo „T.I.M.E Stories“ sistemą ir pirmąjį scenarijų „Asylum“.

Žaidimo išskirtinumas – istorijos pasakojimas tyrinėjant scenarijaus kortų kaladę (angl. decksploration). Scenarijus yra sudarytas iš +120 kortų kaladės. Šioje kaladėje rasite įvairias vietoves, veikėjus, daiktus ir kt. Aplankius tam tikras vietoves rasite daug naudingos informacijos, užuominų, spąstų ar priešiškai nusiteikusių veikėjų.

Dėžės įdėklas yra sukurtas taip, kad būtų galima bet kokiu momentu išsisaugoti visą žaidimo progresą ir pratęsti nuotykius kitą kartą.

Įvairūs skirtingi žaidimo scenarijai bus nuolat išleidžiami. Pagrindinė žaidimo dėžė bus reikalinga, kad galėtumėte žaisti visus likusius scenarijus. Kiekvienas atskiras scenarijus nėra sujungtas su kitais ir galima žaisti bet kokia tvarka nepriklausomai nuo eiliškumo. Negana to, iš oficialaus gamintojų puslapio internete galima parsisiųsti specialius reikmenis, kad galėtumėte sukurti savo paties scenarijus.

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Manuel Rozoy, Peggy Chassenet Produkto kodas ASMSCTS01US Išleidimo data 2015
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos