Summoner Wars
9+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Summoner Wars

„Summoner Wars: Master Set“ – greitas veiksmo ir kovų stalo žaidimas 2-4 žaidėjams. Šiame žaidime jums atiteks galingų burtininkų vaidmuo (Summoner). Jūsų tikslas bus vesti šiuos magiškus kovotojus į Itharios planetos užkariavimą. Į pagalbą pasitelksite paslaptingus akmenis ir savo rasės karius. „Summoner‘iai“ geba panaudoti siaubingą magiją kovos lauke: užšaldyti priešininkus, išsekinti jų jėgas, ar net panaudoti ugnies lietų iš dangaus. Pergalę pasieksite tik nugalėję savo varžovus!

Žaidimo lenta yra sudaryta iš langelių kortoms dėti. Šiuose langeliuose galėsite išsikviesti savo karius, juos judinti ir pulti savo priešininkus. Kiekvienas kovotojas turi savo charakteristiką, specialius sugebėjimus ir tam tikras puolimo ir gyvybės vertes. Žaidėjai atliks tam tikrus veiksmus per savo ėjimą. Kiekvienas ėjimas yra sudarytas iš 6 skirtingų fazių, kurios yra vykdomos pagal eiliškumą. Šios šešios ėjimo fazės yra tokios:

  • Kortų traukimas (Draw): Išsitrauksite kortas, kad turėtumėte rankoje iki 5 kortų. Kortų krūvelei esant tuščiai, kortų daugiau nebetrauksite.
  • Karių išsikvietimas (Summon): Nauji kariai kovos lauke yra iškviečiami susimokant magijos taškais. Šie kovotojai turi būti padėti prie sienos kortos. Žaidėjai magijos taškų gauna už sėkmingas atakas.
  • Įvykio kortos panaudojimas (Play Event Card): Šios kortos nekainuoja magijos taškų, bet gali turėti tam tikrų reikalavimų, kad galėtumėte jomis sužaisti. Šioje fazėje nėra įvykio kortų limito, todėl jomis galite sužaisti kiek tik leidžia galimybės.
  • Judėjimas (Movement): Žaidėjas gali judinti iki 3 savo karių. Kiekvienas karys juda po vieną arba po du langelius. Kortos negali judėti įstrižai, per kitą kortą ir privalo pabaigti savo ėjimą tuščiame langelyje.
  • Puolimas (Attack): Žaidėjas gali atakuoti iki 3 savo skirtingų karių. Kiekvienas karys turi simbolį, kuriame yra pavaizduota jo puolimo forma: artimos grumtynės, šaudymas per atstumą. Artimos kovos atakos gali būti atliktos tik prieš gretimus priešininkus linijoje (ne įstrižai). Na o šaudymo atakos gali būti atliktos per 3 langelius eilėje (įstrižai šauti negalima). Kiekvienas kovotojas turi tam tikrą skaičių kauliukų, kuriuos išridena puolimo metu. Su kiekvienu 3, 4, 5, 6 reikšmės išridenimu atliksite sėkmingą smūgį. 1 ir 2 kauliuko reikšmės simbolizuos jūsų nesėkmingą išpuolį.
  • Magijos formavimas (Build Magic): Galite išsimesti tam tikrą skaičių kortų iš savo rankos į savo magijos kortų krūvelę.

Kiekvienas karys turi specialų sugebėjimą, kuris yra aprašytas kortoje. Labai svarbu gerai suvokti šiuos sugebėjimus, nes sumaniai panaudotos kovotojų savybės leis jums lengviau įveikti varžovo karius ar susikurti magijos taškų. Jūs taip pat turėsite planuoti keletą ėjimų į priekį ir silpnesnes kortas išmesti, kad vėliau galėtumėte išsikviesti stipresnius karius.

„Summoner Wars: Master Set“ žaidimas yra nesunkiai išmokstamas. Įvairios kortų kombinacijos jums leis sukurti tam tikrą kovos strategiją. Pats žaidimas pasižymi puikiomis taktinėmis kovomis ir sunkiai priimamais sprendimais. Žaidime yra šešios skirtingos rasės ir jos gerai tarpusavyje subalansuotos.

Jei jūs mėgstate taktines kovas, kortų kombinavimą, strategijos planavimą, teminius kortų rinkinius ir trumpą partijos trukmę - „Summoner Wars: Master Set“ stalo žaidimas yra skirtas kaip tik jums!

Leidimo info.
Leidėjas Plaid Hat Games Autorius Colby Dauch Produkto kodas PHGSWMS Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos