Starship Merchants
14+
90 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

25.00 €

Starship Merchants

„Starship Merchants“ stalo žaidime, žaidėjams atiteks naujos įmonės valdymas pelningoje kosminės gavybos pramonėje. Žaidėjai pirks erdvėlaivius, tyrinės galaktiką, gabens krovinius ir gaus kreditų. Žaidimo veiksmas vyksta 4049 metais.

Žaidimo lenta sudaryta iš keturių kvadratinių zonų. Žaidėjai judės laikrodžio rodyklės kryptimi per visas šias zonas ir tokiu būdų pereis visą verslo ciklą. Kiekvieno ėjimo metu, žaidėjas atliks savo vietos kažkokį veiksmą arba judės į kitą zoną ir atliks tos vietos veiksmą.

Laivų statykloje (Shipyard) galėsite pirkti naujus kosminius laivus. Vieni laivai turi daug energijos, tačiau gali gabenti mažą kiekį krovinių, tuo tarpu kiti – atvirkščiai, turi mažai energijos, bet pasižymi didele krovinine galia. Laivai yra skirstomi į keturias skirtingas generacijas. Erdvėlaivius galima pirkti į skolą, tačiau paskolos turi būti grąžintos, kai yra sugrįžtama į laivų statyklos vietą. Prekyvietėje (Market) bus galima įsigyti pilotus ar įrengimus savo erdvėlaiviams. Asteroidų zonoje (Belt) žaidėjai atliks kasybą. Erdvėlaivio energijos taškų skaičius parodo, kiek galima atlikti veiksmų. Kiekvienas veiksmas kainuoja skirtingą energijos taškų skaičių. Žaidėjai gali eksploatuoti žinomas kasyklas, ieškoti naujų ar traukti tikslo (Destination) kortas, kurios gali duoti ekonominės naudos transportavimo metu. Doke (Dock) žaidėjai iškrauna savo laivus ir gauna uždarbio.

Kiekvienas veiksmas ir jūsų priimtas sprendimas žaidime „Starship Merchants“ bus labai svarbūs. Dažnai teks gerai apgalvoti, kokį veiksmą pasirinkti ir atlikti. Pirkti su didesne ar mažesne energijos galia kosminį laivą? Imti paskolą ir pirkti erdvėlaivį dabar, ar geriau palaukti? Pirkti piloto kortą ar naudingiau pataupyti kitoms kortoms? Klausimų bus daug, o visi sprendimai bus jūsų valioje!

Vienam iš žaidėjų surinkus 100 ir daugiau kreditų, skelbiamas paskutinis ciklas. Visi žaidėjai atlieka paskutinius savo veiksmus ir sugrįžta į dokus. Žaidėjas, turintis daugiausiai kreditų, laimi žaidimą!

Leidimo info.
Leidėjas Toy Vault, Inc. Autorius Joe Huber, Thomas Lehmann Produkto kodas TOY75004 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos