Star Wars: The Card Game
10+
60 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

35.00 €

Star Wars: The Card Game

„Žvaigždžių karų“ trilogija su visais savo veikėjais, kosminiais laivais ir vietovėmis, persikelia į stalo žaidimą „Star Wars: The Card Game“. Tai kortų žaidimas vienas prieš vieną, kuriame bus daug taktinės kovos, strateginio planavimo ir kinematografinio mūšio tarp šviesos ir tamsos jėgų pusių. Vienas iš žaidėjų kovos už šviesos (Light) jėgas, o kitas atstovaus tamsiąją (Dark) jėgą.

„Star Wars: The Card Game“ stalo žaidime vyks nuožmi kova tarp gėrio ir blogio, kuri nulems visos galaktikos likimą. Vadovausite tokiems legendiniams „Žvaigždžių karų“ herojams, kaip Lukas Skaivokeris, Hanas Solo, Princesė Lėja ar Dartas Veideris. Šviesos pajėgų pagrindinis tikslas yra taktiškai sunaikinti priešininkų objektus, tuo tarpu tamsos jėgos stengsis dar labiau sustiprinti savo vadovavimą ir galią.

Kaip ir „Žvaigždžių karų“ filmų epizoduose, taip ir šiame žaidime, bėgantis laikas – ne šviesos karių sąjungininkas. Mirties žvaigždės (Death Star) ratui pasiekus skaičių 12, pergalę švęs blogoji imperija. Šviesos herojai privalės greitai ir maksimaliai smogti priešininkams. Jų tikslas yra sunaikinti 3 tamsos jėgų misijų ir strategijų kortas. Lengva nebus, reikės turėti pakankamai šaudymo galios, kad įveiktumėte imperijos gynybą.

Puolamąją galią žaidėjai gaus iš įvairių veikėjų, padarų, droidų ar erdvėlaivių kortų. Įvairūs pastiprinimai (ginklai, įgūdžiai, daiktai) pavers jūsų karius veiksmingesnius kovose. Tuo tarpu vietovių (Locations) pastiprinimai leis jums išplėsti savo žaidimo areną ir paspartinti įgyvendinti savo startegiją. Kuo greičiau pasieksite savo tikslus, tuo greičiau paleisite galingus erdvėlaivius. Žaidime taip pat yra įvykių kortos, kurios simbolizuoja tam tikrus nenumatytus patobulinimus mūšio lauke – drąsūs manevrai, specialios galios, katastrofos, spąstai ir kiti netikėti padariniai.

„Star Wars: The Card Game“ stalo žaidime rasite viską, ko reikia dviejų žaidėjų nuožmioms galaktikos kovoms! Planuojama išleisti daug žaidimo papildymų, kurie praplės startinę žaidimo pakuotę.

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Eric M. Lang Produkto kodas FFGSWC01 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos