Star Realms: Colony Wars
12+
20 min.
2-2
Mechanika

Kortų kaladės rinkimas

Komponentai
128

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Star Realms: Colony Wars

Atrasti nauji pasauliai su savo turtingais ir nepanaudotais ištekliais tapo taikiniais tų, kurie nori praplėsti savo galias. Prasideda kova dėl naujų teritorijų!

„Colony Wars“ – kortų žaidimas, priklausantis populiariai „Star Realms“ serijai. Tai naujas atskiras žaidimas, kurį galima žaisti dviems žaidėjams arba sujungti su pagrindine žaidimo pakuote ir žaisti iki keturių žaidėjų.

Žaidimą pradėsite su savo kosminiu laivynu, kurį sudarys dešimties kortų kaladė. Startiniai laivai bus patys paprasčiausi, tačiau žaidimo eigoje juos panaudosite ir įsigysite galingesnius laivus ir kosmines bazes. Visi pirkimai vyks iš centre esančios pirkimų eilės, kurią sudarys penkios kortos. Ši eilė bus nuolat papildoma naujomis atsitiktinėmis kortomis. Dauguma žaidimo kortų gali atlikti kovinę žalą ir tokiu būdu bus galima tiesiogiai atakuoti savo varžovą ar kosminę stotį. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris savo varžovui sumažina įtakos taškus iki 0.

„Star Realms“ serijos žaidimus rekomenduojame tiems, kam patinka „Dominion“, „Magic: The Gathering“ ir panašūs stalo žaidimai.

Šį žaidimą taip galima rasti internete ir mobiliesiems įrenginiams ir net PC:

Leidimo info.
Leidėjas White Wizard Games Autorius Robert Dougherty, Darwin Kastle Produkto kodas WWG011 Išleidimo data 2015
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos