Smash Up
12+
45 min.
2-4

Vakarėlių

Šeimos

Mechanika

Užėmimai

Kortų papildymas

Charakteriai

Komponentai
160

Charakterių/frakcijų kortos

16

Tikslo kortelės

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Smash Up

Ką bendro turi piratai, nindzės, robotai ar zombiai? Jie visi bando užvaldyti pasaulį! Vieniems patiems to padaryti nepavyks, todėl jie jungiasi į komandas. O kas iš to gausis - pamatysite patys, išbandę stalo žaidimą „Smash Up“.

Vienas smagiausių dalykų šiame žaidime yra 8 skirtingos frakcijos. Kiekviena frakcija turi tam tikrų savo privalumų ir išskirtinumų, kurie padės pasaulio dominavime. Susipažinkite iš arčiau!

  • Svečiai iš kosmoso, kurie mėgsta viską dezintegruoti ir manipuliuoti. Jie gali gerokai pakeisti mūšį pašalindami kortas nuo stalo. Ginkluoti prašmatniais lazeriniais ginklais.
  • Labai ir labai dideli, ir dar ginkluoti! Šie padarai turi stulbinančią galią ir prideda jėgos jūsų kortų kaladei.
  • Piratai. Laivų ir patrankų mėgėjai. Laisvai juda aplink stalą išmušdami varžovus iš pusiausvyros. Sprogstamųjų ginklų pagalba pašalina priešininkus nuo stalo.
  • Sukčiai. Įvairūs nykštukai ir goblinai! Pasinaudoję apgaulingais sugebėjimais apsunkina savo priešininkų gyvenimą.
  • Nindzės. Tylūs ir mirtini. Puola iš tamsos pasinaudodami netikėtumo faktoriumi.
  • Kopijavimas ir dominavimas! Robotų kortos leidžia sužaisti dar daugiau kitų robotų.
  • Nemirštantys ir nenorintys atsidurti išmestų kortų kaladėje. Pasiruošę visad sugrįžti į kovą.
  • Magija daro stebuklus! Atlikite daugiau veiksmų, traukite daugiau kortų, išsikvieskite daugiau savo kovotojų, visko daug daugiau!

Žaidimo pradžioje kiekvienas žaidėjas išsirinks po dvi frakcijas ir tarpusavyje sumaišys visas jų kortas, susikurdamas naują kortų kaladę. Pradėsite žaidimą su 5 kortomis rankoje. Žaidimo eigoje bandysite užvaldyti tam tikras vietas ir gauti pergalės taškų.

Žaidėjas savo ėjimo metu gali sužaisti viena savo kovotojo (Minion) ir veiksmo (Action) korta. Kovotojai turi savo stiprumą (skaičius viršutiniame kairiajame kampe) ir yra žaidžiami prie užimamų vietovių. Dauguma kovotojų turi specialų sugebėjimą, kuris yra aprašomas kortoje. Veiksmų kortos yra sužaidžiamos ir išmetamos į panaudotų kortų krūvelę.

Kai bet kokios kortos yra sužaidžiamos, reikia pažiūrėti ar vietovių kortos gali būti suskaičiuotos. Veikimo principas labai paprastas, reikia tiesiog sudėti visų konkrečioje vietovėje esančių kovotojų bendrą galingumą ir palyginti su vietovės galia (viršutinis kairysis kampas). Trys dideli skaičiai vietovių kortose yra pergalės taškai, kuriuos gauna žaidėjai. Taškų paskirstymas priklauso nuo žaidėjų dominavimo toje vietovėje. Žaidimas tęsiasi iki kol vienas iš žaidėjų surenka 15 pergalės taškų.

Su aštuoniomis skirtingomis grupuotėmis, stalo žaidimas „Smash Up“ tampa linksmu pasaulio dominavimo žaidimu. Susikurkite ir išbandykite tokias „egzotiškas“ savo karių armijas, kaip nindzės dinozaurai, robotai zombiai, burtininkai piratai ir t.t. O kokią armiją pasirinksite jūs? Su kokiais kovotojais į šipulius paversite savo varžovus?!

Leidimo info.
Leidėjas Alderac Entertainment Group Autorius Paul Peterson Produkto kodas AEG5501 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos