Skull & Roses
10+
45 min.
3-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Skull & Roses

Įsivaizduokite, kad esate vienas iš „baikerių“ gaujos narių. Ratuotiesiems bičiuliams reikia išsirinkti naują grupės lyderį. Visi susirenkate mėgstamiausiame bare ir žaidžiate įtemtą apgaulių žaidimą - „Skull & Roses“. Naujuoju lyderiu bus pripažintas žaidimo nugalėtojas.

Žaidimo „Skull & Roses“ svarbiausias elementas – blefas. Šis intensyvus blefavimo žaidimas iš jūsų pareikalaus geležinių nervų, drąsos ir sumanios strategijos.

Kiekvienas žaidėjas savo rankoje turi 4 kortas (tris su rožėmis ir vieną su kaukole). Savo ėjimo metu reikia išsirinkti vieną iš šių kortų ir ją padėti užverstą. Žaidimas vyksta ratu. Taip tęsiasi iki tol, kol vienas iš žaidėjų meta iššūkį ir spėja, kokį skaičių kortų gali atspėti, kuriose puikuosis vien tik rožės. Kiti žaidėjai gali kelti statymą arba praleisti. Didžiausią statymą atlikęs žaidėjas pirmiausia atverčia visas savo kortas, o po to renkasi nuo stalo. Jei visos atverstos kortos bus rožės – laimėjimas! O jei tarp atverstųjų bus kaukolė – pralaimėjimas ir vienos kortos praradimas. Žaidėjas laimėjęs du statymus, tampa „Skull & Roses“ žaidimo nugalėtoju.

Ar esi įsitikinęs, kad gali dominuoti prieš savo varžovus? Tada įrodyk!

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Herve Marly Produkto kodas ASMSKR01N Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos