Sherlock Holmes Consulting Detective
13+
60 min.
1-8
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

41.00 €

Sherlock Holmes Consulting Detective

Sveiki atvykę į Viktorijos laikų Londono gatves. Viskas paskendę rūke, ore tvyro slogi žmogžudystės nuojauta... Jūs – Beikerio gatvės detektyvas, kuris padės Šerlokui Holmsui išnarplioti pačius sudėtingiausius nusikaltimus.

„Sherlock Homes Consulting Detective“ stalo žaidime būsite kaip tikri detektyvai, kurie narplios įvairias paslaptis ir mįsles. Žaidimą galima žaisti vienam pačiam žaidėjui, bendrai komandoje su visais žaidėjais arba individualiai kiekvienas už save.

Mumijos prakeiksmas, žmogžudystės Temzės upėje, Londono paslaptys, pavogti piešiniai... pačios keisčiausios bylos žymiausiam detektyvui – Šerlokui Holmsui! Pasiimkite „Times“ laikraštį, Londono žemėlapį, žinyną ir patį svarbiausią dalyką – savo logiką. Keliausite Londono gatvėmis ir bandysite išsiaiškinti pačius baisiausias nusikaltimus. Ar aplankysite nusikaltimo vietą? Ar susitiksite su inspektoriumi Lestradu? Visi sprendimai yra jūsų rankose, o kiekviena papildoma užuomina jus priartina prie tiesos.

Iš viso yra 10 skirtingų nusikaltimų. Nors juos galima narplioti atsitiktine tvarka, bet rekomenduojama tai daryti chronologine tvarka. Tokiu būdu išvengsite sužinoti papildomos naudingos informacijos, kuri gali palengvinti žaidimą kituose tyrimuose. Vienas iš žaidėjų bus vedantysis, kuris perskaitys tam tikrą naudingą informaciją, susijusią su konkrečiu nusikaltimu. Detektyvai lankys ir tikrins įtartinas vietas. Skaitydami laikraštį gausite taip pat daug naudingos informacijos.

Žaidimas baigiasi, kai žaidėjai turi atsakymą į įvykdytą nusikaltimą. Žaidėjai tuomet atsako į eilę klausimų, kaip gerai jie suprato kas įvyko. Teisingi atsakymai yra susumuojami. Jei žaidžiama buvo bendrai komandoje, tada grupės surinkti taškai yra lyginami su Holmso taškais. Jei individualiai buvo žaista, laimi tas žaidėjas, kuris surinko daugiausiai taškų.

„Sherlock Homes Consulting Detective“ – pilnai dedukcinis stalo žaidimas. Jokių kauliukų ridenimų, jokios sėkmės. Tai tikras iššūkis jūsų protiniams sugebėjimams!

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Raymond Edwards, Suzanne Goldberg, Gary Grady Produkto kodas ASMSHEH01 Išleidimo data 2014
Video apžvalgos