Sheriff of Nottingham
13+
60 min.
3-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Sheriff of Nottingham

Princas Džonas atvyksta į Notingemą! Žaidėjai-pirkliai turi puikią galimybę greitai užsidirbti parduodant prekes princo vizito metu. Bet pirmiausia turėsite sėkmingai perkelti savo prekes per miesto vartus, kuriuos saugo Notingemo šerifas. Ar užsiimsite legalia prekyba, ar rizikuosite ir bandysite slapta įnešti neteisėtas prekes? Būkite atidūs, nes jei šerifas supras jūsų melą ir apgaules, visos jūsų prekės bus konfiskuotos!

Stalo žaidime „Sheriff of Nottingham“ būsite pirkliais, o vienas iš žaidėjų kiekvieną raundą turės atlikti šerifo vaidmenį. Žaidimas veikia pagal labai paprastą principą: būdami pirkliais bandysite savo prekes įnešti į Notingemą, tuo tarpu šerifas nuspręs kas iš pardavėjų bus įleisti, o kas bus tarp įtariamųjų ir nepageidaujami. Prekybininkai paskelbs kas yra jų krepšiuose: kortų skaičius, ir tai, kad visos prekės yra legalios (obuoliai, sūris, duona, viščiukai). Pardavėjams paruošus prekių maišus savo ėjimą atliks šerifas. Žaidėjas atliekantis šerifo vaidmenį nusprendžia kurį žaidėją (-us) patikrins. Čia bus daug rizikos. Patikrinus ir nustačius, kad pardavėjo deklaruotos prekės atitinka - šerifas turi susimokėti baudą. Priešingu atveju, jei patikrintas prekybininkas melavo ir neatitiko jo deklaruotos prekės – baudą susimokės pats pirklys.

Nors stalo žaidimas „Sheriff of Nottingham“ nėra ilgas (~60 min.), tačiau yra pakankamai gilus. Žaidėjai rinks pinigus, kuriuos gaus už sėkmingai įneštas į miestą kortas. Kiekvienas žaidimo raundas jus privers gerai apgalvoti apie galimas rizikas ir baudas.

Ar jūs turite tai, kas jus pavers sąžiningu pardavėju? Ar susitarsite su šerifu, kad jis jus įleistų į Notingemą? O gal būt bandysite įtikinti šerifą, kad tam tikri žaidėjai užsiima kontrabanda? Deklaruokite prekes, derėkitės ir būkite budrus šerifas!

„Sheriff of Nottingham“ yra pirmasis stalo žaidimas iš „Arcane Wonders“ specialios „Dice Tower Essentials“ žaidimų linijos.

Leidimo info.
Leidėjas Arcane Wonders Autorius Sergio Halaban, Bryan Pope, Andre Zatz Produkto kodas AWGDTE01SN Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos