Roll Through the Ages
8+
30 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

25.00 €

Roll Through the Ages

Rinkite daiktus, liepkite darbininkams statyti miestus ir monumentus. Pakelkite savo civilizaciją į aukštesnį lygį per kultūrinius ir mokslinius išradimus, tačiau nepamirškite parūpinti maisto jūsų augančiai populiacijai.

„Roll Through the Ages: The Bronze Age“ – nesudėtingos strategijos stalo žaidimas su aukštos kokybės mediniais komponentais. Žaidėjai bus lyderiai, kurie vystys savo civilizaciją Bronzos amžiuje. Panaudodami žaidimo kauliukus turėsite apskaičiuoti savo gyventojus ir maisto kiekį, statyti paminklus, miestus, išrasti naujas technologijas. Nebūsite apsaugoti ir nuo nelaimingų įvykių, tokių kaip karas, sausra ar maras.

Žaidimo eiga susideda iš tokių etapų:

  1. Ridenate specialų žaidimo kauliuką ir gaunate prekių bei maisto.
  2. Maitinate savo gyventojus ir įvykdote nelaimingus atsitikimus.
  3. Statote miestus ir/arba monumentus.
  4. Galite pirkti išradimus.
  5. Turite išmesti prekes, jei viršyja 6.

Linksmiausia žaidimo dalis - „Roll Through the Ages: The Bronze Age“ žaidimo kauliukai! Jie yra dideli, mediniai ir su gražiais piešiniais ant sienelių. Kiekviena kauliuko sienelė suteikia tam tikrą aspektą jūsų civilizacijos augimui. Kauliukai gali būti perridenti iki dviejų kartų, nebent išridensite nelaimę (kaukolę) arba įsigysite specifinį išradimą. Išridendami kauliukus turėsite apgalvoti, kaip geriausiai juos būtų galima panaudoti, kad jūsų civilizacija progresuotų.

„Roll Through the Ages: The Bronze Age“ yra greitas ir užkrečiamas stalo žaidimas. Griebkite kauliukus, ridenkite ir pakelkite savo civilizaciją į aukštesnį lygį!

Leidimo info.
Leidėjas FRED Distribution Autorius Matt Leacock Produkto kodas FRD101119 Išleidimo data 2008
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos