Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island
10+
120 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

55.00 €

Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island

„Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island“ – tai epinis stalo žaidimas apie nepakartojamus nuotykius negyvenamoje saloje. Turėsite pasigaminti pastogę, tvorą, ginklus ir įvairius įrankius: kirvį, peilį, maišą. Darysite viską, kad tik išgyventumėte. Ieškosite maisto, kovosite prieš laukinius žvėris, stengsitės apsisaugoti nuo nemalonaus oro…

Žaidime yra keturi skirtingi veikėjai: tyrinėtojas, dailidė, kareivis ir kokas. Kiekvienas iš šių veikėjų turi po keturis skirtingus įgūdžius, kuriuos galima panaudoti kartą per dieną (raundą). Veikėjų įgūdžius galėsite atlikti panaudodami ryžto (Determination) žetonus. Jei bent vienas iš veikėjų praranda savo paskutinį sveikatos tašką – žaidimo pabaiga ir visų žaidėjų pralaimėjimas!

„Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island“ yra 6 skirtingi scenarijai (kitus galima rasti internete), iš kurių pasirinksite vieną ir bandysite įveikti. Visi žaidėjai diskutuos ir planuos savo veiksmus bendrai, nes tai komandinis žaidimas. Kartą per dieną kiekvienas žaidėjas galės padėti po dvi savo figūrėles ir atlikti tam tikrus veiksmus. Atliekami veiksmai gali būti įvairūs: tyrinėti naujas salos vietoves, rinkti naudingus resursus, ilsėtis, pastatyti stovyklos patobulinimus, išrasti ginklus ir daiktus, eiti į medžioklę… Vieni iš šių veiksmų reikalauja tik vienos jūsų žaidėjo figūrėlės, tuo tarpu kiti veiksmai leidžia padėti papildomą antrą figūrėlę. Padėtos dvi figūrėlės jums garantuos sėkmingą veiksmo atlikimą, o padėta tik viena figūrėlė privers jus ridenti tris veiksmų kauliukus. Šiais kauliukais galite išridenti sėkmingą veiksmo atlikimą, papildomą nuotykių kortos traukimą arba galite patirti žalą. Nenorėdami rizikuoti galėsite panaudoti antrą figūrėlę ir apsisaugoti nuo nemalonių padarinių.

Žaidimo pradžioje kiekvienas žaidimo veikėjas gaus tam tikrą specifinę išradimo kortą. Žaidimo eigoje galėsite išrasti įvairius kitus išradimus. Išradimai reikalauja tam tikrų resursų, kad galėtumėte juos išrasti. Pavyzdžiui, kad išrastumėte ugnį, jums reikės titnago, kurį bus galima rasti kalnuose. Nauji išradimai ir daiktai turi įvairių teigiamų savybių, kurie jums palengvins išgyvenimą šioje prakeiktoje saloje.

Dieną galite praleisti ir medžioklėje ar bandydami susidoroti su tam tikromis grėsmėmis. Kiekvieno raundo pradžioje yra atverčiama įvykio (Event) korta. Tam tikri nelaimingi įvykiai pateks į specialią zoną ir padarys jūsų herojams daug nemalonumų. Tačiau galite blogus įvykius panaikinti panaudodami vieną savo veiksmą ir tam tikrus resursus. Žaidime yra ir gerų įvykių (pavyzdžiui, maisto atsargos iš sudužusio laivo). Galimybė medžioti žvėris galėsite kai ištyrinėsite naujas salos vietoves. Atversdami naujas salos plyteles dažniausiai papildysite ir žvėrių kortų kaladę. Eidami į medžioklę atversite viršutinę žvėries kortą ir kad konkretų padarą įveiktumėte, jūsų ginklų lygis turės būti tam tikro lygio.

„Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island“ yra daug įvairių faktorių, tarp kurių ir oro sąlygos. Kokie bus dienos orai sužinosite išridendami specialius orų kauliukus. Pavyzdžiui paprastas lietus iš jūsų pareikalaus bent minimalios pastogės. Jei neįvykdysite sąlygos turėsite papildomai panaudoti maistą ir medį. Naktį turėsite pamaitinti savo veikėjus ir panaudoti maistą. Jei neturėsite maisto - herojai patirs žalą. Didžiausias žaidimo nenuspėjamumas ir įvairovė slypi skirtingose kortų kaladėse, pradedant nuo įvykio kortų, baigiant paslapčių kortomis (lobiai, monstrai, spąstai).

„Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island“ – nuostabus komandinis stalo žaidimas, kuriame yra puikiai perteiktos emocijos iš Žiulio Verno ir Danielio Defo romanų. Paprastos žaidimo taisyklės ir gražiai pateikta tema leis žaidėjams pasinerti į nuotykius negyvenamoje saloje. Ruoškitės išgyventi!

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Ignacy Trzewiczek Produkto kodas ZMG71250 Išleidimo data 2010
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos