Rivals for Catan
10+
45 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Rivals for Catan

„The Rivals for Catan“ stalo žaidimas buvo išleistas 2010 metais, 15 jubiliejaus proga originaliajam „Katano salos naujakurių“ kortų žaidimui (angl. Catan Card Game). Žaidimas buvo gerokai atnaujintas ir pakeistas, tapo lengvesnis ir greičiau išmokstamas.

Nusikelkite į gyvybingą Katano salos gyvenimą – tapkite Katano salos princu ar princese ir nulemkite savo naujakurių likimą. Žaidime jūsų laukia gyvenviečių, kelių ir miestų plėtra, taip pat turėsite statyti pastatus, samdyti herojus ir pastatyti laivus, kurie leis jums padidinti jūsų prekybą.

„The Rivals for Catan“ yra kortų žaidimas, skirtas žaisti 2 žaidėjams. Kiekvienas žaidėjas pradės žaidimą su maža kunigaikštyste, susidedančia iš dviejų gyvenvietės kortų, sujungtų su kelio korta.

Kiekviena gyvenvietė yra įstrižai sujungta su regiono korta. Kiekvienas žaidėjas turės 6 regionus, kur žaidimo kauliuko išridenimas leis jums išgauti tam tikrus resursus. Resursai yra tokie patys, kaip ir originaliajame „Settlers of Catan“ stalo žaidime: medis, plytos, rūda.

Viena gyvenvietė žaidime yra verta 1 pergalės taško. Jei gyvenvietė bus patobulinta iki miesto lygio, gausite papildomai dar vieną pergalės tašką. Žaidime galima pasirinkti ir žaisti įžanginę partiją (Introductory). Tokią partiją rekomenduojama išbandyti pirmą kartą žaidžiant „The Rivals for Catan“ kortų žaidimą. Šiame žaidime užtruksite tik apie pusvalandį ir puikiai susipažinsite su visais pagrindiniais žaidime esančiais elementais.

Žaidime gautus resursus panaudosite naujų kelių ir gyvenviečių statyboms, gyvenvietes galėsite patobulinti į miestus, bet visa tai jums negarantuos pergalės. Žaidime labai svarbu yra pastatyti herojus, pastatus bei prekybos laivus, viršuje arba apačioje savo gyvenviečių ir miestų. Šios kortos yra labai svarbios varžantis dėl tam tikrų prekybos ir jėgos pranašumų. Visa tai jums duos papildomų pergalės taškų ir nuties kelią į pergalę.

Susipažinus su žaidimu ir išbandžius įžanginę žaidimo versiją, jūsų laukia dar daugiau iššūkių. Čia rasite paruoštus tris teminius „The Rivals for Catan“ komplektus. Kiekvieną temą užtrunka sužaisti apie 40-60 minučių ir yra žaidžiama kartu su pagrindinėmis žaidimo kortomis.

„The Era of Gold“ komplekte vyks nuožmi kova dėl prekybos, o žaidimo resursas „auksas“ taps labai svarbus naujiems pastatams. Rinkinyje „The Era of Turmoil“, išdavikai, lankininkai ir padegėjai pavers tarpusavio konkurenciją gerokai sudėtingesnę. „The Era of Progress“ komplektas yra gerokai taikesnis. Čia svarbiausia bus pats procesas, žaisite universitetų, mineralinių kasyklų ir kitomis kortomis.

Kai būsite puikiai susipažinę su visais 3 žaidimo teminiais rinkiniais ir visomis žaidimo kortomis, galėsite eiti kovoti dėl princesės (Duel of the Princess). Šioje žaidimo versijoje žaisite su visai rinkiniais kortų, žaidimas taps daugiau strateginis ir taktinis. Tai žaidimui suteiks dar daugiau žavesio ir įdomumo.

Leidimo info.
Leidėjas Mayfair Games Autorius Klaus Teuber Produkto kodas MFG3131 Išleidimo data 2010
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos