Risk Legacy
13+
60 min.
3-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

55.00 €

Risk Legacy

Pamirškite originalųjį „Risk“ žaidimą ir džiugiai sutikite naująjį šedevrą - „Risk Legacy“. Šis žaidimas panašus į savo originalųjį variantą, tačiau turi keletą naujovių. Pagrindinė naujiena – kampanija. Kiekvieno žaidimo metu jūsų priimami tam tikri sprendimai turės įtakos kitose žaidimo partijose. Šie sprendimai sukurs tam tikrą žaidimo pasaulio istoriją.

Žaidėjai valdys šalis ar regionus pasaulio žemėlapyje, kovos dėl žemių (ridenant kauliukus) ir bandys eliminuoti savo varžovus arba kontroliuoti „Raudonas žvaigždes“ (pergalės taškus).

Žaidimas prasideda išsirenkant vieną iš penkių frakcijų, kuri turi savo tam tikras taisykles. Žaidimas unikalus, nes reikia pasirinkti tam tikras taisykles, kurios bus naudojamas ateities žaidimuose, o nepanaudotas taisyklių kortas – panaikinti. Taip, taip, gerai supratote, jas galite IŠMESTI į šiukšlių dėžę. Šis įdomus momentas tęsiasi nuolat ir vieni veiksmai turės trumpalaikį poveikį, tuo tarpu kiti bus ilgalaikiai.

Taisyklių knygelė pritaikyta pokyčiams ir yra paliktos tuščios vietos taisyklių papildymams ir pokyčiams. Žaidimo dėžėje yra slaptos pakuotės, kurias galima atplėšti tik įvykdžius tam tikras žaidimo sąlygas.

Po 15 žaidimo partijų nugalėtojui leidžiama pasirašyti ant žaidimo lentos ir gauti vieną iš bonusų. Sekančiuose žaidimuose nebebus galima atlikti radikalių pokyčių, tačiau kai kurie elementai (kortos, nauji komponentai) nuolat įtakos ir pakeis žaidimų pasaulį.

Tad pasiruoškite nusikelti į 2128 metus, kur jūsų laukia dideli pokyčiai. Susikurkite savo pasaulį ir ruoškitės dideliam karui.

Leidimo info.
Leidėjas Hasbro Autorius Rob Daviau, Chris Dupuis Produkto kodas HASA53010000 Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos