Ricochet Robot
10+
30 min.
1-99

Vakarėlių

Mechanika

Atmintis

Per laiką

Puzle

Ėjimai

Komponentai
4

Dvipusės žaidimo lentos dalys

26

Žymekliai

1

Taisyklės EN kalba

1

Laikmatis

4

Miniatiūros

24.00 €

Ricochet Robot

Keturi robotai juda sandėlyje. Šie robotai neturi stabdžių, todėl norėdami sustoti ar pakeisti judėjimo kryptį, turės pasikliauti kelyje atsiradusiomis kliūtimis.

„Ricochet Robots“ – tai panašus į galvosūkį stalo žaidimas. Šį žaidimą galima žaisti su neribotu skaičiumi žaidėjų! Iš keturių dvipusių žaidimo lentelių susikursite vieną žaidimo lentą. Galimi iš viso net 96 skirtingi žaidimo lentos modeliai.

Žaidimo pradžioje visi žaidėjai pasidės savo robotus bet kurioje žaidimo lentos vietoje. Po robotais padėsite tos pačios spalvos kvadratinius žetonus. Išsimaišysite apvalius tikslų žetonus. Atverčiame vieną iš šių žetonų ir žaidimas prasideda! Atverstame žetone bus pavaizduotas tam tikras ženklas, kuris sutaps su žaidimo lentoje esančiu ženklu. Nuo šiol visų žaidėjų tikslas yra vienas – su tos pačios spalvos (kaip pavaizduota atverstame ženkle) robotu surasti trumpiausią kelią iki tos vietos. Visi mintyse galvoja ir studijuoja galimą trumpiausią maršrutą iki tikslo. Kai vienas iš žaidėjų pareiškia, kad rado trumpiausią kelią, pasako kiek ėjimų reikia. Tada yra apverčiamas smėlio laikrodis ir visi žaidėjai turi papildomą vieną minutę, kad atrastų dar trumpesnį kelią, negu kad buvo įvardytas. Laikui pasibaigus, žaidėjas pasakęs ir parodęs trumpiausią kelią iki tikslo, gauna to tikslo žetoną. Šie pelnyti žetonai atstoja pergalės taškus.

Pačios robotų judėjimo taisyklės yra paprastos. Robotas juda tik vertikaliai arba horizontaliai. Šis gali sustoti arba pasisukti į kairę arba dešinę tik kai atsitrenkia į kitą robotą, sieną, žaidimo lentos ribas ar į centrinę žaidimo lentos dalį.Tikslo pasiekimui galima judinti visus robotus.

„Ricochet Robots“ patiks visiems, kam patinka spręsti galvosūkius. Bet koks skaičius žmonių gali žaisti šį žaidimą, dėl to jis tampa puikiu vakarėlių žaidimu.

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Alex Randolph Produkto kodas RGG122 Išleidimo data 1999
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos