Resident Evil Deck Building Game
13+
30 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
250

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Resident Evil Deck Building Game

„Resident Evil“ – viena populiariausių video žadimų serijų apie zombius. Lietuvos kino teatruose jau nė vieną „Absoliutus blogis“ (Resident Evil) filmo dalį galėjome išvysti. O gal jau būtų pats metas išbandyti šios serijos stalo žaidimą „Resident Evil Deck Building Game“?

„Resident Evil Deck Building Game“ stalo žaidime siautėja mirtinas virusas, zombiai ir kiti baisūs padarai stengiasi užkrėsti likusius gyvus žmones. Stengsitės pabėgti iš paslaptingų rūmų, pakeliui rinksite įvairius reikmenis, bandysite kovoti prieš blogį ir save apsaugoti nuo viruso užkrėtimo.

Žaidimą pradėsite išsirinkdami vieną iš siūlomų herojų (Chris Redfield, Jill Valentine, Albert Wesker ir kt.). Startinis kortų skaičius rankoje – 10. Tarp jų rasite tik pradinius ginklus ir amuniciją. Žaidimo eigoje plėsite savo ginklų arsenalą, rinksite įvairius pagalbinius daiktus, amuniciją. Jūsų kortų kaladė po truputį didės, taps galingesnė ir efektyvesnė kovai prieš blogį. Savo kortomis bandysite įveikti užkrėstus padarus, kurių kiekvienas iš jų jums garantuos tam tikrą skaičių pergalės taškų. Žaidimas baigiasi, kada stipriausias padaras (bosas) yra nužudomas. Laimi žaidėjas, sėkmingiausiai kovojęs prieš blogį ir surinkęs daugiausiai taškų.

„Resident Evil Deck Building Game“ yra sudarytas iš 250 kortų ir galimi trys skirtingi žaidimo variantai:

  • Siužeto variantas (Story mode) – pagrindinė žaidimo versija, kurioje žaidimo dalyviai rungiasi tarpusavyje ir stengiasi sėkmingai pabėgti iš paslaptingų rūmų.
  • Samdinių variantas (Mercenary mode) – panašus variantas į siužeto, tačiau čia žaidėjai gauna apdovanojimus už puolimus. Žaidėjai stengiasi įveikti kuo daugiau zombių per tam tikrą laiką. Šį variantą galima žaisti ir komandomis.
  • Kovos variantas (Versus mode) – blogio kortos yra išimamos iš žaidimo ir vietoj jų įdedamos veikėjų kortos. Kiekvienas kovosite už save ir saugosite savo užnugarį.

Žaidimo kortos, kuriomis kursite savo kaladę:

  • Amunicijos kortos (Ammo) – skirtos panaudoti kartu su ginklais ar pirkimui naujų kortų.
  • Ginklų kortos (Weapon) – skirtos kovoti prieš blogį. Galingesni ginklai pareikalaus didesnių amunicijos kiekių.
  • Daiktų kortos (Item) – leis sustiprinti ar pagydyti jūsų herojų.
  • Veiksmo kortos (Action) – gali suteikti papildomų veiksmų, tokių kaip ginklų pagerinimas ar papildomų kortų traukimas.

 

Leidimo info.
Leidėjas Bandai Autorius Tylar Allinder Produkto kodas BAN23801 Išleidimo data 2010
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos