Relic
14+
150 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

58.00 €

Relic

„Relic“ – tai fantastinis nuotykių stalo žaidimas, kuriame žaidėjams atiteks galingų herojų vaidmuo iš „Warhammer 40,000“ visatos. Vykdysite misijas ir naikinsite priešus, tokiu būdu įgaudami daugiau patirties ir apdovanojimų. Žengsite pirmyn ir stengsitės būti pirmieji, kurie įveiks blogį.

Žaidimas „Relic“ yra panašus į kitą stalo žaidimą - „Talisman“, kuris naudoja panašią sistemą. Kiekvienas žaidėjas savo ėjimo metu turi įvykdyti keturius veiksmus:

  1. Išridensite vieną standartinį šešetainį kauliuką ir judėsite atitinkamą skaičių langelių lentoje.
  2. Žaidėjas traukia tam tikras grėsmių (Threat) kortas, priklausomai nuo to, ant kokios žaidimo lentos vietos jis stovi.
  3. Reikia įvykdyti grėsmių kortų sąlygas. Jei langelyje nėra grėsmių kortų, tada reikia įvykdyti sąlygą, parašytą to langelio vietoje.
  4. Paskutiniame etape galite panaudoti savo trofėjus. Tokiu būdu pakelsite savo lygį. Taip pat galite panaudoti įvykdytas užduotis, kad gauti reliktus. Jei neturite aktyvių užduočių, šios fazės metu galite išsitraukti užduočių kortą.

Kiekvienas herojus turi savo unikalias savybes, privalumus ir trūkumus. Žaidėjai nuolat judės žaidimo lentoje, vykdys užduotis, susidurs ir kovos prieš priešus. Nuolat kelsite savo herojaus lygį, gausite naujų kovos ginklų.

Įvykdžius užduotis, žaidėjai gali gauti artefaktus, pavadintus reliktais. Reliktų pagalba artėsite prie galutinio tikslo - žaidimo lentos centre esančios Imperijos. Žaidimą laimi žaidėjas, kuris pirmas pasiekia žaidimo lentos centrą ir įvykdo scenarijaus lapo pagrindinę užduotį.

Stalo žaidimo „Relic“ skiriamieji bruožai: įdomi ir įvairiapusė herojų tobulinimo sistema; įvairios korupcijos kortos suteikia tam tikrų pranašumų ar trūkumų; slaptos misijos apdovanoja žaidėjus galingu inventoriumi. Pasiruoškite išgelbėti žmoniją nuo chaoso ir nebijokite susidurti su įvairiomis paslaptimis!

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius John Goodenough Produkto kodas FFGRE01 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos