Race for the Galaxy: Alien Artifacts
13+
45 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

24.00 €

Race for the Galaxy: Alien Artifacts

„Race for the Galaxy: Alien Artifacts“ yra kortų žaidimo „Race for the Galaxy“ papildymas, kuris nėra tinkamas žaisti su ankstesniais žaidimo papildymais. Šis „Alien Artifacts“ žaidimas reikalauja pagrindinės „Race for the Galaxy“ žaidimo pakuotės. Apjungus šį papildymą su pagrindine žaidimo pakuote galėsite mėgautis nauja „Race for the Galaxy“ patirtimi!

„Race for the Galaxy: Alien Artifacts“ pakuotėje rasite daug naujų ir gražių žaidimo komponentų. Dauguma jų yra skirti naujam žaidimo variantui – „Orb“. Tai tam tikra vieta kosmose, kurią reikia tyrinėti, kad gautumėte tam tikrus naudingus daiktus žaidimo partijoje. Su mažu mediniu žmogeliuku lakstysite po šią kosminę sferą. Čia taip pat rasite ir naujų kortų įprastam žaidimui žaisti.

Su šiuo papildymu galėsite žasiti įprastą „Race for the Galaxy“ žaidimo variantą arba galėsite išbandyti naująjį – „Orb“. Prieš atlikdami tyrinėjimo (Explore) veiksmą galėsite tyrinėti „Orb‘ą“. Šioje vietovėje galite atrasti artefaktų, kurie duos pergalės taškų ar kitų bonusų. Čia yra ėjimų eiliškumas. Kiekvienas žaidėjas pagal eiliškumą pasirenka atlikti du veiksmus iš trijų galimų:

  1. Judinti savo figūrėlę iki keturių langelių.
  2. Sužaisti „Orb“ tipo korta.
  3. Traukti „Orb“ tipo kortą.

Tarp pasirenkamų veiksmų kortų atsirado nauja korta – tyrinėti „Orb‘ą“. Ši korta leidžia žaidėjui atlikti visus tris veiksmus vietoj dviejų galimų. Vaikščioti po kosminę erdvę nebus lengva, nes čia bus įvairūs gynybiniai barjerai, kuriuos galėsite įveikti tik su kariuomenės galia. Žaidime atsirado ir nauja partijos baigties sąlyga – pasibaigusi „Orb“ kortų kaladė.

„Race for the Galaxy: Alien Artifacts“ – du žaidimo papildymai viename! Pridėkite naujas kortas ir iš karto mėgaukitės žaidimu. Vėliau pridėkite „Orb“ kortas ir rinkite slaptus artefaktus. Pastatykite savo kosminę imperiją per kuo trumpesnį laiką!

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Tom Lehmann Produkto kodas RGG450 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos