Quarriors!
14+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Quarriors!

Žaidėjams šiame žaidime atiteks Quarrior‘ų vaidmuo – galingų mistinių karių. Naudosite mistinę jėgą (Quiddity), kad galėtumėte įsigyti Quarry. Jūsų Quarry (žaidimo kauliukai) yra stiprios būtybės ir magiški kerai, kuriuos kaupsite ir naudosite savo kelyje į šlovę!

„Quarriors!“ – pašėlęs kauliukų kovų stalo žaidimas. Žaidimo eigoje išridenę kauliukus, gausite tam tikrą kiekį resursų, už kuriuos galėsite įsigyti naujų kauliukų ir taip formuoti savo bendrą kauliukų fondą.

Žaidimo pradžioje visi žaidžiantieji turi identiškus 12 žaidimo kauliukų, kuriuos sumeta į savo maišelius. Stalo centre atsitiktine tvarka reikia išdėlioti padarų ir burtų kortas. Savo ėjimo metu žaidėjas išsitraukia 6 žaidimo kauliukus iš savo maišelio ir juos ridena. Išridentus kauliukus žaidėjas panaudoja savo nuožiūra. Galite išsikviesti padarus, naudoti burtus ar už resursus įsigyti papildomų kauliukų.

„Quarriors!“ – greitas žaidimas, kurio metu kiekvienas stengiasi strategiškai ir kuo efektyviau subalansuoti savo žaidžiamus kauliukus. Kiekvieno ėjimo metu teks apsispręsti, ar rizikuosite ir į kovą išsikviesite savo padarus, ar mokėsite resursais ir pasiimsite nuo stalo naują kauliuką, vildamiesi sėkmės kituose ėjimuose. Jei jūsų iškviestas padaras išgyvena iki kito jūsų ėjimo – gaunate pergalės taškų! Taigi, teks dažnai manevruoti ir stengtis ne tik patiems gauti taškų, bet ir neleisti jų pelnyti varžovams bei bandyti nukauti priešininkų karius. Laimi žaidėjas, pirmas surinkęs tam tikrą skaičių pergalės taškų.

Leidimo info.
Leidėjas WizKids Games Autorius Mike Elliott, Eric M. Lang Produkto kodas WZK70939 Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos