Quantum
13+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Quantum

„Quantum“ – epinis strategijos ir užkariavimų stalo žaidimas, skirtas 2-4 laivyno vadams.

Žaidime būsite karinio laivyno vadas ir atstovausite vieną pasirinktą frakciją. Grumsitės dėl tam tikros kosmoso dalies. Kiekvienas žaidimo kauliukas bus kaip erdvėlaivis, kuris turės savo vertę. Kauliuko vertė apibrėš laivo judėjimo greitį bei kovinę galią. Pavyzdžiui [6] vertės kauliukas bus greitas, bet trapus skautas, o [1] vertės kauliukas – lėtas bet galingas šarvuotlaivis.

Kiekvieno tipo laivas turi specialią savybę, kuri gali būti panaudota kartą per ėjimą: Griovėjai (Destroyers) gali pasikeisti vietomis su kitais laivais, Flagmanai (Flagships) padės transportuoti kitus laivus. Šios savybės gali būti panaudotos, kad sukurtumėte triuškinančius efektus. Speciali Quantum technologija jums leis panaudoti veiksmus ant savo laivų transformacijų (kauliukų perridenimas). Nors žaidime ir yra atsitiktinumų, tačiau „Quantum“ yra labiau strateginis žaidimas.

Pergalę žaidime pasieksite statydami Quantum‘o kubus – didžiulę kosminę energiją. Kiekvieną kartą pastatydami naują, galėsite išplėsti savo flotilę, gauti naujus ilgalaikius sugebėjimus ar atlikti specialius vienkartinius veiksmus. Pati žaidimo lenta yra sudaryta iš keleto žemėlapio plytelių. Žaidimo lentos variantus galite susikurti patys arba pasinaudoti išdėstymais, kuriuos rasite taisyklėse. Erdvėlaivių išskirtinės savybės, žaidėjų sugebėjimai ir kintanti žaidimo lenta jums garantuos dideles strategines galimybes pergalei pasiekti kiekvieną kartą žaidžiant.

„Quantum“ pasižymi įdomia žaidimo mechanika ir lengvai išmokstamomis taisyklėmis. Tai kosminių kovų, strategijos ir kolonizavimo žaidimas, kuris turėtų vienodai patikti tiek pradedantiesiems žaidėjams, tiek jau ir patyrusiems.

Manevruokite su savo mirtina armada, sukurkite naujas techologijas ir išsiaiškinkite, kuri žmonių frakcija yra stipriausia. Išplėskite savo Imperiją! Pagerinkite savo flotilę! Pergudraukite savo varžovą!

Leidimo info.
Leidėjas Funforge Autorius Eric Zimmerman Produkto kodas FFOQTMUS01 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos