Orleans
12+
90 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Orleans

Orleanas – Prancūzijos miestas prie Luaro upės. Čia yra svarbus susisiekimo mazgas, pramonės centras, universitetas, muziejai, rotušė, bazilika. Miestas garsus savo istorija. Tad nors trumpam nusikelkite ir jūs į šį nuostabų miestą stalo žaidime „Orleans“!

Žaidimo veiksmas vyksta viduramžiais. Čia gausu ūkininkų, pirklių, riterių, vienuolių. Pagarbą ir viršenybę užsitarnausite per prekybą, statymus ir mokslo pasiekimus.

Orleano mieste ir apie Luaro upę bus daug prekybinių kelių. Jais galėsite keliauti ir užsiimti prekyba. Jums reikės pagalbininkų ir jų sugebėjimų. Juos galėsite įdarbinti ir padaryti prekiautojais, statybininkais ar mokslininkais. Riteriai praplės veiksmų galimybes ir apsaugos jūsų komercines ekspedicijas. Amatininkai galės pastatyti prekyvietes bei sukurs įrankius, kurie palengvins darbą. Mokslininkai darys progresą mokslo srityje. Tuo tarpu vienuolis jums galės atstoti bet kokį kitos profesijos atstovą.

Stalo žaidime „Orleans“ visada susidursite su dilema kurį veiksmą pasirinkti, nes jų bus daug. Vieno tiesaus kelio į pergalę taip pat nėra. Tik puikus jūsų gebėjimas sėkmingai sudėti skirtingus veiksmų elementus ir juos panaudoti jums gali atnešti pergalę!

Leidimo info.
Leidėjas Tasty Minstrel Games Autorius Reiner Stockhousen Produkto kodas TTT2006 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos