Oddville
10+
45 min.
2-4

Statymo

Šeimos

Mechanika

Statymas

Charakteriai

Taškų skaičiavimas

Resursų valdymas

Pasirinkimo papildymas

Komponentai
65

Pastatų kortos

16

Veiksmų kortos

12

Charakterių/frakcijų kortos

1

Žaidimo lenta

36

Žaidėjų tokenai

1

Taisyklės EN kalba

18.00 €

Oddville

Kiekvienas iš jūsų buvote pasamdyti, kad  pastatytumėte keturių galingų gildijų miestą – OddVille.

Protingai pastatykite savo pastatus ir gaukite daugiau valdžios bei garbės. Nepamirškite sugriauti ir savo varžovų planų. Vadovaukite savo darbininkams, kad gautumėte resursų, monetų ar statybų projektų. Planuokite miesto gatvių statybą, kad galėtumėte pasiekti resursus ar monetas, nuo šalia esančių pastatų, net jei jie ir nėra jūsų.

Padarykite įspūdį vienai iš gildijų ir sulaukite tos gildijos nario vizito pas jus, kuris jums mielai pagelbės, atsidėkodamas jūsų svetingumui. Padėjus pastato kortą, kuri atitinka gildijos simbolį, žaidėjas iškart traukia viršutinę veikėjų kortą iš gildijų kaladės ir ją pasideda priešais save. Veikėjai yra skirtingi ir kiekvienas iš jų suteikia tam tikrų privalumų žaidime.

Visas „OddVille“ stalo žaidimas yra paremtas miesto statymu kortomis, kuriame visi veiksmai yra atliekami žaidžiant viena iš keturių darbininkų kortų. Kiekviena iš šių kortų turi tam tikrą efektą ir gali būti panaudota keliais skirtingais būdais: gauti projektą, išgauti resursus ar pasiimti monetas. Savo ėjimo metu, žaidėjas gali žaisti korta ar pridėti pastatą prie miesto. Sujunkite pastatų korteles, kad jos derėtų tarpusavyje ir gausite kažkokį konkretų apdovanojimą.

Visi žaidėjai prisideda prie miesto augimo. Žaidėjas padėjęs savo šeštąjį darbininką mieste, užbaigia savo ėjimą ir tuo pačiu visą žaidimą. Belieka susiskaičiuoti pergalės taškus ir išsiaiškinti nugalėtoją!

Leidimo info.
Leidėjas What‘s Your Game? Autorius Carlo Lavezzi Produkto kodas WYG0002 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos