Neuroshima Hex! 3.0
10+
30 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Neuroshima Hex! 3.0

„Neuroshima Hex! 3.0“ – tai taktinis stalo žaidimas, kuriame skirtingos armijos kovoja tarpusavyje. Šis žaidimas yra sukurtas pagal vaidmenų žaidimą „Neuroshima RPG“. Apokalipsės nusiaubtame pasaulyje susikaus žmonių ir mašinų kariuomenės. Išsirinkite savo armiją, vadovaukite jai ir sunaikinkite priešininkų pajėgas!

Žaidimo pradžioje žaidėjai pasirenka armijas už kurias nori žaisti ir žaidimo lentoje pasideda savo štabo būstinę (HQ). Savo ėjimo metu trauksite šešiakampes plyteles ir spręsite ką su jomis daryti. Iš viso turėsite 3 plyteles, iš kurių vieną būtinai turėsite išmesti iš žaidimo, o kitas dvi plyteles galėsite panaudoti savo nuožiūra: sužaisti, pasilikti ateičiai, išmesti.

Armijų plytelės yra 4 skirtingų rūšių: štabai, kariniai vienetai, moduliai ir greiti veiksmai (Instant Actions). Štabas yra pati svarbiausia jūsų armijos „bazė“, prarasite ją – žaidimas pralaimėtas. Karių plytelės yra pagrindinė jūsų kovų jėga. Vieni kariai kovoja artimoje kovoje, kiti – tolimoje. Vieni kariai gali supančioti priešininkus tinklu ir juos padaryti neaktyviais, kiti turi papildomų sveikatos taškų, gali judėti žaidimo lentoje ir t.t. Modulių plytelės jūsų kariams gali suteikti papildomų savybių, pavyzdžiui padidinti puolimą, sveikatą ir pan. Greitų veiksmų plytelės nėra padedamos žaidimo lentoje. Šios plytelės turi vienkartinį poveikį, kuris turi būti atliktas iš karto po panaudojimo. Greitieji veiksmai gali būti įvairūs: paeiti su savo karine plytele į kitą laukelį, mesti granatą į priešininko plytelę, šauti snaiperiu į bet kurį priešininko karį (išskyrus štabą), panaudoti ataką iš oro, aktyvuoti mūšį ir t.t.

Visos žaidimo plytelės (išskyrus greitų veiksmų) turi tam tikrą iniciatyvos rangą nuo 0 iki 3. Mūšiui prasidėjus, karių veiksmai bus atliekami pagal šį rangą, t.y. nuo aukščiausio iki žemiausio. Reikės taktiškai daug ką apgalvoti prieš padedant kiekvieną savo plytelę žaidimo lentoje. Visų žaidėjų tikslas žaidime – ginti ir saugoti savo štabą ir stengtis padaryti kuo daugiau žalos varžovų štabų būstinėms.

„Neuroshima Hex! 3.0“ yra trečiasis originalaus žaidimo atnaujinimas, kuriame buvo visiškai pakeistos iliustracijos, pataisytos žaidimo taisyklės, pridėta nauja armija – „Doomsday Machine“, sukurta galimybė žaisti solo variantą (55 galvosūkiai) bei keletas naujų trijų žaidėjų variantų.

Leidimo info.
Leidėjas Z-Man Games Autorius Michal Oracz Produkto kodas ZMG79000 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos