Mount Everest
10+
90 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Mount Everest

Everesto kalnas – aukščiausias kalnas pasaulyje. Su kiekvienais metais šis kalnas pritraukia vis daugiau ir daugiau alpinistų. Didžioji dauguma jų – turistai, kurie neturi pakankamai patirties ir įgūdžių, kad įveiktų aštuonių kilometrų aukštį.

Bet juk tam esate jūs! Profesionalus alpinistas ir gidas. Šiame „Mount Everest“ stalo žaidime jums atiteks būtent toks vaidmuo. Vesite savo turistus į Everesto kalno viršūnę ir su jais turėsite saugiai sugrįžti atgal. Užtenka pasižiūrėti į šį milžinišką kalną, kad suvoktumėte, koks mirtinas nuotykis laukia jūsų.

Žaidime turėsite įrengti stovyklas, spręsite aklimatizacijos problemas bei organizuosite savo turistų kopimą į kalną. Nuo šiol turistų gyvybės – jūsų rankose!

„Mount Everest“ stalo žaidime kiekvienam žaidėjui atiteks 2 patyrusių kalnų gidų komanda, kurios tikslas yra saugiai nuvesti kuo didesnį skaičių turistų į kalno viršūnę ir juos parvesti atgal. Visi žaidėjai turės identišką kortų kaladę. Šių kortų pagalba judėsite žaidimo lentoje. Žaidėjai turės planuoti, kur įrengti stovyklas. Kitas svarbus faktorius – deguonis. Be deguonies neišgyvensite šiame ilgame kopime. Aklimatizacijos kortos jums leis įgauti deguonies atsargų.

Žaidėjai turės apsispręsti, kuriuos savo klientus lydės į kalno viršūnę. Vieni iš jų yra atletiški alpinistai, o kiti mėgėjai ir nepatyrę, bet labai turtingi! Lydėti treniruotus alpinistus nėra labai sudėtinga, bet kad laimėtumėte žaidimą jums reikia vesti kuo didesnę grupę žmonių. Su kiekvienu papildomu tursitu ženkliai padidėja rizika, kad gali įvykti nelaimingas įvykis. Kalnuose svarbus yra ir oro faktorius. Atsižvelgiant į tam tikras oro permainas, turėsite sėkmingai koordinuoti visą savo kelionę, kad išvengtumėte pavojingų oro sąlygų.

Kiekvieno ėjimo metu žaisite kortomis ir judinsite savo gidus žaidimo lentoje. Kuo daugiau jūsų klientų pasieks Everesto kalno viršūnę, tuo daugiau gausite pergalės taškų. Aukštesniuose kalno dalyse turėsite laikytis tam tikrų aklimatizacijos lygių. Jei kliento aklimatizacija nukrenta žemiau 1, išsekęs žmogus miršta, o žaidėjas praranda pergalės taškus.

„Mount Everest“ žaidimo lentą galima panaudoti žaidžiant „K2“ stalo žaidimą. Išsamesnę informaciją rasite taisyklių knygelėje.

Leidimo info.
Leidėjas REBEL.pl Autorius Adam Kaluza Produkto kodas REB27207 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos