Mice and Mystics
7+
120 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

74.95 €

Mice and Mystics

Žaidėjai „Mice and Mystics“ stalo žaidime gaus tam tikrus vaidmenis. Deja, bet visi buvote paversti į mažas peles! Turėsite būti ištikimi pilies karaliui ir stengtis išvengti katės letenų. Nepamirškite, kad dabar pilis už jus yra daugiau kaip dvidešimt kartų didesnė! O ir pavojų tyko labai daug...

„Mice and Mystics“ – tai komandinis nuotykių ir siužeto pasakojimo žaidimas, kuriame bandysite išsaugoti pavojuje atsidūrusią karalystę. Keliausite istorijos skyriais. Kiekvienas skyrius parengtas pagal scenarijų ir yra skirtas tam tikram skaičiui pelių. Kartais teks valdyti daugiau nei vieną iš herojų. Žaidėjai tyrinės įvairias pilies vietas: kalėjimo kameras, kiemą, virtuvę, ar net karaliaus kambarį. Visos šios vietos yra sujungiamos su dvipusėmis kambarių plytelėmis ir tokiu būdu gaunama pilis, kurioje ir vyksta visi nuotykiai. Pelės vykdys privalomas užduotis pagal numatytą scenarijų. Bus galima vykdyti ir laisvai pasirenkamas užduotis. Pakeliui sutiksite įvairių atsitiktinių ar iš anksto numatytų priešų. Kiekvienas skyrius turi savo pergalės ir pralaimėjimo sąlygas, bet svarbiausia, kad nėra žaidėjų eliminavimo! Jei pelė bus nukauta, ji bus paimta į nelaisvę piktadarių. Kiti herojai turės ją išgelbėti. Niekas iš jūsų nenorės pakliūti į nelaisvę, nes tokiu būdu prarasite „puslapius“ siužeto valdymo lentoje. Kiekvienas skyrius turi ribotą skaičių šių puslapių. Siužeto valdymo lentos viršuje yra „sūrio ratas“. Kiekvieną kartą priešininkui kauliuku išridenus sūrio gabalėlį, sūris yra pridedamas prie šio sūrio rato. Šiame rate tėra tik 6 vietos sūrio gabalėliams. Joms pilnai užsipildžius, atsiras papildomų priešų bei užversite vieną puslapį.

Pradėdami žaisti „Mice and Mystics“ stalo žaidimą, žaidėjai pasirinks skyrių iš siužeto knygos. Kiekvienas skyrius yra skirtingas ir pergalei pasiekti vykdysite įvairias užduotis. Norint laimėti žaidimą, teks spėti įvykdyti siužeto linijos užduotis iki kol laiko žymeklis nepasieks skyriaus limitą. Rekomenduotina žaisti paeiliui visus istorijos skyrius.

Daug daug linksmų ir nepamirštamų žaidimo valandų jūsų laukia šiame puikiame peliukų temos stalo žaidime „Mice and Mystics“. Nepakliūkite tik į pelėkautus!

Leidimo info.
Leidėjas Plaid Hat Games Autorius Jerry Hawthorne Produkto kodas PHGMM01 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos