Mage Wars
13+
90 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Mage Wars

„Mage Wars“ – tai strateginis magų kovų stalo žaidimas. Žaidėjams atiteks galingų magų vaidmuo, kurie žengs į kovų areną ir kovos dėl viešpatavimo. „Mage Wars“ yra unikalaus žanro, kuriame yra puikiai suderinti geriausi kortų ir taktinių miniatiūrų stalo žaidimų elementai. Žaidėjai galės žaisti už burtininką, žynį, žvėrių meistrą arba dvasininkę. Kiekvienas iš šių kovotojų turi savo unikalias strategijas ir žaidimo stilių. Žaidimas yra greitas ir jaudinantis, su sudėtingais taktiniais sprendimais kiekvieną ėjimą.

„Mage Wars“ žaidime du žaidėjai kovos vienas prieš kitą mirtinose arenose. Kiekvienas magas naudos pilnai susikurtą savo burtažodžių knygą. Galėsite išsikviesti galingus padarus, kurie kovos jūsų pusėje. Taip pat galėsite panaudoti įvairius užkeikimus, kurie jūsų varžovą privers klysti, keisti savo planus ir strategiją. Žaidime yra daug slaptų kerų, galingų ginklų, apsaugų, artefaktų.

Žaidimą būtų galima priskirti prie taktinių stalo žaidimų. Žaisite didelioje žaidimo lentoje–arenoje, kuri yra padalinta į kvadratinius langelius, čia vadinamus „zonomis“. Šie langeliai reguliuoja jūsų objektų judėjimą ir pastatymą. Žaidėjai pradės žaidimą būdami priešingose žaidimo lentos kampų pusėse.

Kiekvienas žaidėjas turės savo asmeninę burtų knygą. Iš šios knygos išimsite ir panaudosite tam tikras užkeikimų kortas. Toks kortų panaudojimas jums leis pasijusti tikrais magais, kurie vartys savo magijos tomo puslapius ir planuos savo strategiją kiekvieną ėjimą. Taškų sistema leis jums išsirinkti burtažodžių kortas ir įsidėti juos į savo burtų knygą. Žinoma, labai galingi užkeikimai jums kainuos daug daugiau taškų. Jūs galėsite panaudoti bet kurį burtažodį per savo ėjimą. Daugelis burtažodžių, tokių kaip padarai, apsiginklavimas ar kerai, yra padedami žaidimo lentoje ir tampa objektais. Padarai gali judėti žaidimo arenoje ir atakuoti varžovo padarus arba patį magą. Atakos padaro žalos arba atlieka tam tikrą specialų efektą: deginimą, apsvaiginimą, pastūmimą, suluošinimą, paralyžiavimą ir t.t. Padarai gali būti sunaikinti, kai jie patiria per didelį kiekį žalos. Jie taip pat gali būti užvaldomi galingų prakeiksmų.

Žaidimo magai priklauso skirtingoms magijos mokykloms ir jų specifiniams užkeikimams bei strategijoms:

  • Žvėrių meistras (Beastmaster) suburs minias savo gyvūnų ir užplūs jais savo varžovą.
  • Žynys (Warlock) panaudos pragariškus ir demoniškus užkeikimus. Čia galėsite sužinoti, ką reiškia prakeiksmai ir įvairios ugnies atakos.
  • Burtininkas (Wizard) yra tikras apgavikas ir meta-magijos panaudojimo meistras. Jis galės pavogti, kontraatakuoti ir sunaikinti priešininko burtus ar maną.
  • Dvasininkės (Priestess) pagrindinis ginklas – gynyba. Ji save saugo riteriais ir angelais, galingais sveikatos atstatymo ir apsaugos burtažodžiais. Jos tikslas yra išvarginti savo varžovą, o pabaigoje jį sutriuškinti.

Pagrindinėje žaidimo „Mage Wars“ pakuotėje rasite viską, ko reikia, kad pradėti žaisti žaidimą: burtų knygos, užkeikimų kortos, žaidimo lenta, kauliukai, įvairūs žetonai. Tai nėra kolekcinis kortų žaidimas. „Mage Wars“ jau yra išleistas keletas žaidimo papildymų (nauji magai, kortos ir strategijos!). Ateityje planuojama išleisti dar daugiau papildymų. Na o dabar, pasiruoškite įžengti į kovų areną!

Leidimo info.
Leidėjas Arcane Wonders Autorius Bryan Pope, Benjamin Pope Produkto kodas AWG1010 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos