Mage Knight Boardgame
14+
150 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Mage Knight Boardgame

„Mage Knight“ stalo žaidimas jus nukels į nuolat besikeičiantį Atlantidos Imperijos pasaulį. Turėsite susikurti savo armiją, kovoti prieš plėšikus ir bandyti užkariauti miestus.

Būdami magais riteriais turėsite pateisinti savo reputaciją. Kaupsite savo reputaciją ir patirtį, kad gautumėte galingus burtažodžius ir sugebėjimus. Panaudosite savo įtakos taškus ir į savo gretas priimsite naujus karinius vienetus.

Žaidime didelis kampanijos pasirinkimas, leidžiantis žaisti kiekvienam už save arba komandomis. Prieš pradėdami žaisti, žaidėjai nuspręs kokį žaidimo variantą žaisti iš 8 siūlomų. Po to išsirinksite vieną iš 11 siūlomų scenarijų. Žaidimo scenarijus jums parodys, kokias žaidimo žemėlapio plyteles naudosite žaidime, kiek žaidėjų dalyvaus žaidime, kiek bus raundų žaidime, nustatys specialias taisykles, variantus, ir žinoma pergalei užsitikrinti būtinas įgyvendinti sąlygas.

„Mage Knight“ yra žaidžiamas raundais, kuriame kiekvienas žaidėjas atlieka savo individualius veiksmus. Savo ėjimo metu žaidėjas galės atlikti 2 veiksmus: judėti/tyrinėti ir atlikti tam tikrus veiksmus, esančius žaidimo lentoje. Veiksmai, kuriuos galėsite atlikti žaidimo lentoje: kovoti prieš žaidimo lentoje esančius priešininkus (arba kitus žaidėjus); atakuoti įvairias saugomas vietas (pavyzdžiui magų bokštą); mesti iššūkį galingiems priešininkams; įžengti į nuotykių vietas (pavyzdžiui į požemius); bendrauti su vietiniais gyventojais (pirkti naujas kortas, atstatyti sveikatą); ilsėtis (pasirinkus šį veiksmą, nebegalėsite judėti ir atlikti kitų veiksmų).

Vienas įdomiausių žaidimo elementų „Mage Knight“ stalo žaidime – kovos. Mūšis vyksta 4 skirtingais etapais:

  1. Kovos per atstumą etapas. Žaidėjai atlieka atakas per atstumą, stengdamiesi nugalėti priešus.
  2. Blokavimo etapas. Šiame etape stengsitės apsiginti nuo puolimų ir išgyventi.
  3. Žalos priėmimo etapas. Visi kariai, kurie nepsiginė, patiria žalą.
  4. Puolimo etapas. Žaidėjas turi galimybę atlikti artimos kovos (taip pat ir tolimos kovos, jei to neatliko pirmame etape) puolimus.

Žaidime svarbų vaidmenį atlieka žygdarbio (angl. Deed) kortos. Čia jų yra daug ir įvairiausių: paprastų ir pažangių veiksmo kortų, burtažodžių, artefaktų, sužeidimų. Dažniausiai žaidime turėsite po 5 šių kortų ir jas reiks pasistengti kuo efektyviau panaudoti.

„Mage Knight“ – tai epinis tyrinėjimų ir teritorijų užkariavimo stalo žaidimas, kuriame puikiai persipina veikėjų vystymasis, intrigos ir kardų žvangėjimas.

Leidimo info.
Leidėjas WizKids Games Autorius Vlaada Chvatil Produkto kodas WZK70495 Išleidimo data 2011
Video apžvalgos