Love Letter
10+
20 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Love Letter

Jauni vyrai stengiasi atkreipti į save dėmesį ir bando užkariauti princesės Anetės širdį. Tačiau yra viena didelė bėda - princesė save įkalino pilyje. Teks pasikliauti pilies tarpininkais ir per juos siųsti meilės laiškus princesei. Ar tavo siųsti laiškai bus pirmieji, kurie pasieks Anetę?

Stalo žaidimas „Love Letter“ susideda iš keletos raundų. Kiekvieno raundo pabaigoje, princesę pasiekia vienas iš žaidėjų laiškų. Tas žaidėjas, kurio laišką gavo princesė, gauna apdovanojimą – susižavėjimo žetoną (raudoną kubelį). Žaidimas baigiasi, kai vienas iš žaidėjų surenka tam tikrą skaičių šių kubelių.

Kiekvienas žaidėjas gauna po vieną kortą iš 16 galimų. Savo ėjimo metu jūs išsitraukiate papildomai vieną kortą. Tada turite iš dviejų turimų kortų išsimesti vieną ir įvykdyti tos kortos veiksmą. Jei tos kortos padarinys yra žalingas jums, jis vis tik turi būti įvykdytas bet kokiu atveju. Visos išmestos kortos yra paliekamos atverstos, kad visi žinotų kokios kortos jau buvo panaudotos. Žaidimo raundas pasibaigia, kai nebelieka kortų kaladėje. Visi žaidėjai atverčia savo kortas, ir žaidėjas su aukščiausia korta (arčiausiai princesės) laimi. Raundas gali baigtis ir tokiu atveju, jei žaidime belieka tik vienas žaidėjas.

Žaidime iš viso yra 8 skirtingi asmenys. Vieni iš jų yra vienetiniai kaladėje, kitų yra po du, tris ar penkis. Dauguma kortų turi savybę, leidžiančią eliminuoti kitus žaidėjus. Tačiau yra ir tokių kortų, kaip pavyzdžiui princesė, kurią išmetus jūs iškrisite patys iš žaidimo. Stiprių kortų turėjimas jums gali garantuoti pergalę, tačiau greičiausiai jus pavers taikiniu.

Nors žaidimas „Love Letter“ turi tik 16 kortų ir yra nedidelis, tačiau jis labai žavus. Žaidimas nesudėtingas ir nereikia jame planuoti keletą ėjimų į priekį, tačiau palieka šiek tiek vietos įvairiems pasirinkimams bei sąmokslo teorijoms.

Leidimo info.
Leidėjas Alderac Entertainment Group Autorius Seiji Kanai Produkto kodas AEG5104 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos