Legends of Andor
14+
75 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Legends of Andor

Andoro žemė pavojuje. Nuo miškų iki kalnų, karaliaus Branduro priešai mobilizavo savo pajėgas ir pradėjo žygį link pilies. Tik jūsų herojų komanda gali pastoti jiems kelią!

Kiekvienam žaidėjui atiteks neūžaugos, lankininko, burtininko arba kario vaidmuo. Panaudosite įvairius savo karių sugebėjimus ir dirbsite vienoje komandoje. Norėdami apsaugoti Andoro teritoriją, herojai vykdys įvairias užduotis 5 skirtinguose žaidimo scenarijuose. Žaidėjai privalės atsargiai subalansuoti savo prioritetus, nes čia rasite protingą žaidimo sistemą. Įvairūs monstrai nuolat keliaus link pilies. Ar sugebėsite apsaugoti karalystę nuo priešų atakų?

Stalo žaidimo „Legends of Andor“ išskirtinumas – įdomūs pasakojimai, kurie yra susieti su scenarijumi. Žaidėjams sėkmingai įvykdžius užduotis, sukursite unikalią istoriją. Kiekviename scenarijuje judės medinis žymeklis (specialiame takelyje), kuris privers traukti naują legendos kortą. Šios kortos įves tam tikrą naują žaidimo efektą.

Žaidimo išvaizda stulbinanti - ryški fantastinė karalystė pilna kalnų, upių, dirbamų žemių ir miškų. Bet nuo šiol, demoniški kariniai šunys, drambloti troliai ir kiti baisūs padarai pradėjo savo negailestingą Andoro sostinės šturmą. Jei nebus tam padarytas galas, karalystė skendės amžinoje tamsoje. Stoti į kovą prieš šiuos monstrus galėsite su grupele herojų. Kiekvienas veikėjas yra pavaizduotas žaidimo herojaus lentoje, kur žaidėjai joje turės galimybę kurti, keisti ir tobulinti savo žaidimo personas. Žaidėjai ieškos artefaktų ir kitų naudingų daiktų (skydų, lankų, šalmų ir t.t.). Visa tai jums leis padidinti savo herojaus jėgos, valios taškus, kovų kauliukus ir pan. Nesudėtinga herojų pasirinkimo sistema leis greitai įsitraukti į žaidimo veiksmą, bet tuo pačiu bus palikta vietos veikėjų tobulinimui visos istorijos metu.

„Legends of Andor“ stalo žaidime yra šešios legendos ir nesuskaičiuojama galybė skirtingų istorijos kombinacijų. Andoro likimas bus atskleistas nė vieną kartą. O kokią istoriją papasakosite jūs? Surinkite savo kovotojų komandą ir  pasiruoškite išgyventi Andoro Legendas!

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Michael Menzel Produkto kodas FFGVA87 Išleidimo data 2012
Video apžvalgos