Last Will
12+
60 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

35.00 €

Last Will

Viktorijos laikų Anglija pasiekė pramoninę revoliuciją ir tai leido padidinti turtingųjų klasės sluoksnį. Liūdnoka, tačiau jūs nepriklausote šiai klasei. Bet nenusiminkite! Jūs turite turtingą dėdę, kuris ką tik numirė, o visą savo palikimą paliks tam giminaičiui, kuris labiausiai juo džiaugsis. Kad tai išsiaiškintumėte, turite įvykdyti paskutinį dėdulės norą testamente. Jums ir jūsų giminaičiams bus duota tam tikra pinigų suma, kurią turėsite išleisti kuo greičiau. Kas pirmas išleis visus pinigus, tas paveldės visus dėdės turtus!

„Last Will“ – tai neįprastos ir juokingos temos stalo žaidimas, kuriame turėsite lenktyniauti tarpusavyje, kas pirmesnis iš žaidėjų bankrutuos. Visi žaidėjai pradės žaidimą turėdami tam tikrą pinigų sumą, savo asmeninę žaidimo lentą, dvi pasiuntinukų figūrėles (angl. errand boy) ir dvi kortas. Raundo pradžioje išdėliosite kortas ant pasiūlymų lentos. Kortos gali būti įvykių, turto, kompanionų, specialios, išlaidų ir padėjėjų. Šių kortų deriniai skirsis, priklausomai nuo raundo ir žaidėjų skaičiaus.

Kiekvienas žaidėjas išsirinks planą, kaip žais konkrečiame raunde. Plane atsispindės kiek kortų trauksite, kiek pasiuntinukų naudosite ir kiek veiksmų galėsite atlikti. Veiksmai jums leis panaudoti įvairias kortas, aktyvuoti jas savo žaidimo lentoje. Viskas bus daroma, stengiantis patirti kuo didesnes pinigines išlaidas.

Raundo pabaigoje nusimesite visą savo nuvertėjusį turtą ir likusias kortas iki dviejų. Geriausias būdas atsikratyti turtais yra juos parduoti, tačiau tada vėl pinigai sugrįš į rankas, kuriuos turėsite vėl išleisti kuo greičiau. O gal bus didelis turto nuvertėjimas ir parduosite už skatikus... o gal sumaniai manipuliuoste rinkos kainomis? Kas galėjo pagalvoti, kad išleisti pinigus bus taip sunku!

Žaidėjas, likęs be pinigų ir turtų, užbaigia žaidimą, yra skelbiamas bankrutavusiu, o tuo pačiu ir laimėtoju! Jei niekas iš žaidėjų nebankrutuoja, tada žaidimas pasibaigia po septynių žaidimo raundų. Žaidėjas turintis mažiausiai pinigų - laimi žaidimą.

Nuo šiol, viskas jūsų valioje - prabangus gyvenimas ir pasakiški turtai. Su jūsų dėdulės paskutiniu noru, bankrutavimas jus nuves į neapsakomus turtus! Visa tai ir daugiau, jūsų laukia šiame unikaliame „Last Will“ stalo žaidime.

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Vladimir Suchy Produkto kodas RGG464 Išleidimo data 2011
Video apžvalgos