Kingdom Builder
8+
45 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

48.00 €

Kingdom Builder

„Kingdom Builder“ žaidime kursite savo karalystę ir sumaniai statysite gyvenvietes, stengdamiesi uždirbti daugiausiai aukso žaidimo pabaigoje.

Žaidime galimi 9 skirtingi teritorijų tipai, įvairios vietų plytelės ir pilys. Savo ėjimo metu žaidėjas sužaidžia teritorijos korta ir pastato tris gyvenvietes trijose šešiakampiuose laukeliuose. Nauja gyvenvietė, jei įmanoma, privalo būti pastatyta gretimai jungiant su jau esama žaidėjo gyvenviete. Įkūrus gyvenvietę šalia fermos, tavernos, bokšto ir kitų panašių vietų, žaidėjas gauna papildomą veiksmą, kurį galės panaudoti ateityje. Šie papildomi veiksmai leis jums atlikti specialius veiksmus: papildomai pastatyti naują gyvenvietę, turimą gyvenvietę perkelti į kitą vietą ir pan.

Pastačius savo namelius prie pilies, žaidėjas gaus aukso žaidimo pabaigoje. Tačiau daugiausiai aukso gausite įvykdę tam tikras trijų karalystės statytojų reikalavimus. Šios trys kortos (iš 10 galimų) reikalauja įvykdyti įvairias sąlygas: įkurti gyvenvietes prie vandens, stengtis statyti horizontalioje linijoje, turėti daugumą lentoje ir t.t.

Kiekvieno žaidimo metu, žaidimo dalyviai atsitiktine tvarka išsirenka karalystės statytojų kortas (3 iš 10),  specialius veiksmus (4 iš 8) ir susikuria žemėlapį iš žaidimo lentos dalių (4 iš 8).  Galime garantuoti, kad tokios pačios žaidimo partijos antrą kartą nesužaisite! Nereikėtų pamiršti ir fakto, kad „Kingdom Builder“ stalo žaidimas turi garbingą titulą – 2012 metų žaidimas (2012 Spiel des Jahres Winner).

Leidimo info.
Leidėjas Queen Games Autorius Donald X. Vaccarino Produkto kodas QUE60833 Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos