King of Tokyo
8+
30 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

King of Tokyo

Tokijo miestą užpuolė monstrai! Panaudokite savo žaidimo kauliukus ir įveikite varžovus. Pergalės atveju tapsite šio miesto karaliumi!

„King of Tokyo“ stalo žaidime jums atiteks monstro rolė (viena iš šešių skirtingų). Žaidimo metu stengsitės sunaikinti Tokijo miestą. Turėsite 6 žaidimo kauliukus, kuriuos galėsite išridenti iki 3 kartų (panašiai, kaip Yahtzee žaidime). Išridentos kauliukų vertės jums leis atakuoti, atstatyti sveikatą, gauti energijos ar pelnyti pergalės taškų. Būdami mieste turėsite galimybę atakuoti visus savo varžovus. Žaidimo eigoje galėsite panaudoti energiją ir nusipirkti pastiprinimų (Power ups).

Kiekvieno ėjimo metu išridensite 6 žaidimo kauliukus. Savo nuožiūra galėsite bet kokį skaičių kauliukų pasilikti ir juos panaudoti, o kitus kauliukus galėsite du kartus perridenti. Žaidimo kauliukais galite išridenti širdį, žaibą, leteną ir skaičius 1, 2, 3. Širdys jums leis atstatyti sveikatą (pradėsite su 10 sveikatos taškų). Žaibas duos energijos kubelius, kuriuos bus galima panaudoti įsigyjant patobulinimų kortas. Išridenta letena suteiks jums progą atakuoti varžovus. Na o trys vienodi skaičiai jums suteiks žvaigždučių (pergalės taškų). Norėdami laimėti žaidimą, turėsite surinkti 20 žvaigždžių arba išlikti paskutiniu išgyvenusiu monstru.

Didžiąją žaidimo dalį veiksmas vyks aplink Tokiją. Tik vienas žaidėjas vienu metu gali būti mieste (du žaidėjai, kai žaidžiama su 5-6 žaidėjais). Monstras esantis Tokijuje gali padaryti žalos visiems žaidėjams už miesto ribų. Tuo tarpu už miesto ribų esantis monstras gali atakuoti monstrą, esantį Tokijuje. Gausite taškų, jei pradėsite savo ėjimą Tokijo mieste, tačiau čia būdami negalėsite atstatyti savo sveikatą. Miestą galėsite palikti, kai patirsite žalos.

Energijos kubeliai gali būti panaudoti, kad nusipirktumėte naujas kortas. Visada bus galima įsigyti iš trijų kortų. Kiekviena korta turi savo kainą ir tam tikrą efektą. Taip pat galima panaudoti du energijos kubelius, kad panaikintumėte visas tris kortas ir atverstumėte tris naujas kortas.

Žaidimo veiksmas vyksta labai greitai. Žaidimo eigoje žaidėjai dažnai sieks įgyvendinti skirtingus tikslus. Kartais norėsite rinkti energijos kubelius, kitą sykį gal jau planuosite puolimą, o gal desperatiškai bandysite išridenti širdis ir atsistatyti sveikatą... Du skirtingi būdai pasiekti pergalę jums garantuos daug skirtingų žaidimo partijų!

Leidimo info.
Leidėjas IELLO Autorius Richard Garfield Produkto kodas IEL002 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos