Kahuna
10+
30 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Kahuna

Du dvasininkai, mokantys valdyti Kahuna magiją, varžosi tarpusavyje, norėdami išsiaiškinti kas iš jų yra galingesnis. Šie dvasininkai išsirinko mažą 12 negyvenamų salų vietą ir pasinaudodami savo magiškomis galiomis, statys tiltus ir sujungs tarpusavyje šias salas. Kiekvienas tiltas dvasininkui suteikia tam tikrą salos kontrolę. Kai dvasininkas pastato tam tikrą kiekį tiltų saloje, jis įgauna visišką tos salos kontrolę.

„Kahuna“ - tai abstraktus taktinis stalo žaidimas dviems žaidėjams magiškoje Pietų Jūroje. Žaidimo lentoje yra dvylika salų, kurios tarpusavyje yra sujungtos linijomis. Kiekviena sala turi nuo trijų iki šešių tokių linijų. 24 kortų kaladė yra išmaišoma ir po tris startines kortos yra padalinamos žaidėjams. Kiekvienas žaidėjas pasiima savo spalvos 25 tiltelius ir 10 Kahuna akmenėlių.

Žaidėjas savo ėjimo metu gali sužaisti nuo vienos iki penkių kortų iš savo rankos (arba visiškai nežaisti). Sužaidus salos korta, toje saloje galėsite padėti vieną iš savo tiltų. Surinkus salos tiltų daugumą, žaidėjui atitenka tos salos kontrolė ir jis gali pasidėti savo akmenėlį toje saloje. Visi varžovo tiltai iškart yra nuimami nuo užimtos salos. Taip pat yra galimybė nuimti varžovo tiltelį jei yra sužaidžiama dvejomis salų kortomis. Šios dvi kortos turi būti kombinacija tų dviejų salų, kur tiltas jungiasi.

Sužaidus kortomis, žaidėjas pasipildo viena korta į rankas, o iš viso gali turėti 5 kortas. Kai baigiasi kortos kaladėje – baigiasi raundas ir prasideda salų dominavimo skaičiavimas. Žaidėjas turintis salų daugumą po pirmojo raundo, gauna 1 pergalės tašką, po antrojo – 2 pergalės taškus, o po trečiojo – skirtumą taškų tarp kontroliuojamų salų. Vienam iš raundų pasibaigus ir prasidėjus kitam, viskas žaidime išlieka (tilteliai, akmenys, kortos rankose) ir žaidimas yra tęsiamas toliau.

Po trijų žaidimo raundų, žaidėjas turintis daugiausiai pergalės taškų – laimi žaidimą! „Kahuna“ yra linksmas dviejų žaidėjų stalo žaidimas, kuriame teks sumaniai žaisti kortomis ir protingai pastatyti tiltelius tarp salų.

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Gunter Cornett Produkto kodas RGG118 Išleidimo data 1998
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos