Jackpot!
13+
60 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

23.00 €

Jackpot!

„Jackpot!“ – tai kortų žaidimas su zombiais, dideliais piniginiais prizais ir dar didesniais ginklais! Čiupkite šaukštą ir bėkite išspardyti zombiams sub**** ! Čia jūs galėsite sudalyvauti amerikietiškame lošimų šou. Su zombiais! Su tais, kurie jus nori suvalgyti!

„Jackpot!“ būtų galima apibūdinti, kaip nesudėtingą išlikimo ir daiktų panaudojimo žaidimą su įdomiomis užduotimis bei dideliu ginklų arsenalu. Pats žaidimas susideda iš raundų ir tam tikro šou įvykio (pavyzdžiui, nužudyti kuo daugiau zombių su kuo mažesniu išmestų ginklų kiekiu).

Žaidime yra labai svarbūs pinigai. Pinigų pagalba galėsite įsigyti iš parduotuvės naujus ginklus ir daiktus. Apsipirkimas vyksta paeiliui. Visiems žaidėjams pabaigus apsipirkti bus galima pradėti apsiginklavimą. Ginklai žaidimo dalyviams pridės jėgos, o esant reikalui juos bus galima mesti į pavienius priešus atliekant dvigubą žalą. Vieną kartą per žaidimą galėsite savo veikėją paversti į „Bosą“ ir su visais turimais ginklais padaryti dvigubai žalos. Įvairūs daiktai jums suteiks vienkartinių poveikių: atstatys sveikatą, sunaikins kitų žaidimo dalyvių ginklus, apsaugos nuo zombių ir t.t. Visi su savimi pasiimti daiktai ir ginklai raundo pabaigoje yra prarandami. Dėl to kiekvieno apsiginklavimo etape reikia gerai apsvarstyti, kuriuos ginklus/daiktus pasiimti su savimi.

Žaidimo dalyviams nebus lengvo pasivaikščiojimo, nes juos puls zombiai iš atsitiktinės kortų kaladės. Šioje kaladėje bus paprasti zombiai, kenksmingi zombiai ir zombiai bosai. Pirmajame žaidimo etape kiekvienam žaidėjui teks kovoti prieš du zombius. Šis puolančiųjų zombių skaičius nuolat didės su kiekvienu sėkmingu užduočių įvykdymu.

Žaidimas „Jackpot!“ išsiskiria humoristiniu stiliumi, užuominomis apie amerikietišką kultūrą, o visa tai yra perteikta spalvotomis ir unikaliomis kortomis.

Išgyvenkite ir laimėkite didįjį prizą!

Leidimo info.
Leidėjas Joyride Games Autorius Jamie Keddie Produkto kodas JRG0001 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Video apžvalgos