Incan Gold 2nd Edition
20+
20 min.
3-8
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

23.00 €

Incan Gold 2nd Edition

„Incan Gold“ – tai greitas, linksmas ir lengvas stalo žaidimas su blefavimo elementais. Šiame žaidime būsite nuotykių ieškotojais, tyrinėsite seną inkų šventyklą Peru valstybėje. Kiekvieno raundo metu turėsite nuspręsti, ar eisite gilyn į šventyklą ir ieškosite ten esančio aukso bei brangenybių, ar bėgsite laukan iš šio pastato su turimomis lobių atsargomis.

Žaidimas trunka 5 raundus. Žaidėjai gauna po palapinę ir po dvi kortas (su deglu ir stovykla). Visi lobiai yra padedami atskirai, o žaidžiamų kortų kaladę sudaro 30 kortų: 15 lobio kortų ir 15 pavojų nešančių kortų. Kiekvieno raundo metu viena artefakto korta yra įdedama į kortų kaladę.

„Incan Gold“ žaidime viskas vyksta vienu metu. Prieš atverčiant naujas tyrinėjimų kortas, visi žaidėjai kiekvienas už save turi nuspręsti ką darys, ar tęs tyrinėjimus ir pasiliks šventykloje, ar paliks šį pastatą ir sugrįš į stovyklą. Visa tai spręsite visi slapta, atversite ir parodysite savo apsisprendimą vienu metu! Tai kartosite nuolat, prieš atverčiant vis naujas žaidimo kortas. Jei atversta korta bus lobio korta – visi žaidėjai pasidalins šį lobį. Atvertus pavojaus kortą (angl. Hazard) nieko neatsitiks, nebent ši korta bus tokios pačios rūšies ir jau pasikartos antrą kartą. Tokiu atveju tada visi žaidėjai, pasilikę šventovėje, praras savo lobį. Po to ši pavojaus korta yra pašalinama iš žaidimo.

Žaidėjams dažnai teks apgalvoti, ar jie vis dar nori pasilikti pavojingame pastate ir tęsti lobio paieškas. Juk čia knibžda gigantiški vorai, gyvatės, liepsnoja didžiulė ugnis! Ar verta rizikuoti? Jums nuspręsti. Bet nepamirškite, kad tie kas pasiliks ir tęs tyrinėjimus, gali surasti dar didesnius kiekius brangenybių.

Po penkių tyrinėjimo raundų, žaidėjas turintis daugiausiai lobio, tampa žaidimo nugalėtoju ir geriausiu tyrinėtoju!

Leidimo info.
Leidėjas Gryphon Games Autorius Bruno Faidutti, Alan R. Moon Produkto kodas FRD101171 Išleidimo data 2006
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos