Imperial Settlers
10+
60 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

40.00 €

Imperial Settlers

Keturios galingos pasaulio imperijos atrado naujas žemes su naujais resursais, su naujomis galimybėmis. Romėnai, Barbarai, Egiptiečiai ir Japonai nori praplėsti savo imperijos ribas ir trokšta šių naujų žemių. Čia bus statomi nauji pastatai, kurie sustiprins ekonomiką. Čia taip pat atrasite laukus ir kasyklas, iš kurių išgausite resursus. Pastatytos kareivinės jums paruoš karių. Ir kai tik pastebėsite, kad šios naujos žemės yra per mažos visiems tilpti, prasidės karas...

„Imperial Settlers“ – tai kortų žaidimas, kuriame žaisite už vieną iš keturių skirtingų frakcijų. Žaidime statysite pastatus, atrasite naujas žemes, siųsite darbininkus atlikti veiksmus, keisitės resursais, kariausite ir rinksite pergalės taškus.

Žaidimas tęsiasi penkis raundus. Kiekvieno raundo metu žaidėjai atliks įvairius veiksmus. Pagrinde statysite pastatus, į kuriuos vėliau galėsite pasiųsti darbininkus, kad atliktų tam tikrus veiksmus. Žaidėjas nusprendęs pabaigti savo ėjimus, įgauna apsaugą nuo kitų žaidėjų kenkėjiškų veiksmų.

Pagrindinis žaidėjų tikslas yra pasistatyti kuo daugiau kortų, ypač iš savo frakcijos kortų kaladės, nes šios kortos yra dvigubai vertingesnės už kitas. Už bendro naudojimo kortas taip pat gausite taškų, tačiau jos bus mažiau vertingos. Dažnai šios kortos bus išmetamos, kad galėtumėte pasistatyti kažką iš savo imperijos kortų. Žaidėjas turintis daugiausiai naudingų pastatų žaidimo pabaigoje – laimi žaidimą!

Pagrindinis „Imperial Settlers“ žaidimo veikimo principas yra panaudotas pagal „51st State“ kortų žaidimą. Jei „51st State“ žaidimas yra vertinamas dėl savo didelio kompleksiškumo ir galimybių, tai „Imperial Settlers“ yra šiek tiek lengvesnis ir su didesne interakcija tarp žaidėjų.

Leidimo info.
Leidėjas Portal Games Autorius Ignacy Trzewiczek Produkto kodas POG001 Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos