Homesteaders
12+
90 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Homesteaders

1862 metų naujakurių įstatymas leido amerikiečiams pretenduoti į 160-640 akrų žemes, kuriose buvo galima gyventi ir ūkininkauti 5 metus. Panašiais metais buvo nutiestas ir transkontinentinis geležinkelis šiaurės amerikoje, nuo rytų iki vakarų pakrantės. Šis stalo žaidimas leis jums nusikelti į tų laikų šiaurės ameriką. Tapsite naujakuriais (homesteaders) su naujomis teisėmis ir plėtosite miestelį, kad šis taptų klestinčiu!

„Homesteaders“ – tai aukcionų ir resursų valdymo stalo žaidimas, kuriame žaidėjai dalyvaus statymuose, kad galėtų pastatyti tam tikrus pastatus. Kiekvienas žaidimo raundas susideda iš pajamų, aukciono ir statymo fazių. Pajamų metu yra gaunami resursai, o per aukcioną ir statymus, sieksite gauti žemės plotą, kuriame galėsite plėtoti pastatus (panaudojant resursus).

Kiekvienas žemės lopinėlis yra prieinamas varžytinėse ir juose galima statyti tik tam tikros rūšies pastatus, tokius kaip:

  • Gyvenamojoje žemėje (residential) – fermas, gyvenamuosius namus, rančas.
  • Pramoninėje žemėje (industrial) – malūnus, kasyklas, kalves.
  • Komercinėje žemėje (commercial) – parduotuves, bankus, geležinkelio stotis.
  • Specialioje žemėje (special) – rodeo ar atrakcionų aikšteles.

Kiekviename raunde, aukcionas nustato, kokia žemė yra laisva. Tuomet žaidėjai atlieka statymus, jei nori šiame ėjime atlikti statybas. Žaidėjai, kurie nenori siūlomos žemės, galės eiti prisidėti prie geležinkelio tiesimo.

Žaidimas yra žaidžiamas 10 raundų , kurie yra sudaryti iš trijų etapų. 1-4 raundai susideda iš įsikūrimo (settlement) etapo, 5-8 iš miestelio (town) etapo, o paskutiniai 9 ir 10 raundai skirti miesto (city) etapui. Žaidimo pastatai skiriasi, priklausomai nuo etapų. Pavyzdžiui, fermos tampa nebe tokios svarbios, kaip traukinių stotys, miesto augimo procese.

Po paskutinio raundo miesto plėtra yra stabdoma, o žaidėjai susiskaičiuoja savo uždirbtus pergalės taškus, premijas už pastatus ir susimoka baudas už įsiskolinimus. Žaidėjas surinkęs daugiausiai pergalės taškų yra nugalėtojas ir yra pripažįstamas daugiausiai prisidėjęs prie miesto klestėjimo.

Leidimo info.
Leidėjas Tasty Minstrel Games Autorius Alex Rockwell Produkto kodas TTT1002 Išleidimo data 2009
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos