Guildhall
12+
45 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

28.00 €

Guildhall

Progresas! Štai ko reikia šiais sunkiais viduramžių laikais. Metas viską išjudinti! Jūs sukūrėte gildijos susirinkimų vietą specialistams iš visos Europos. Tikslas vienas – dirbti kartu, didinti pardavimus ir sukurti ekonominį stabilumą.

„Guildhall“ stalo žaidimas yra komplektų rinkimo (angl. Set collection) kortų žaidimas. Rinksite penkių skirtingų spalvų kortas, kad gautumėte pergalės taškų. Taip pat bus svarbus vienos ir tos pačios profesijos kortų rinkimas. Kuo daugiau tokių kortų turėsite, tuo būsite galingesni ir lengviau seksis rinkti kitus kortų derinius.

„Guildhall“ žaidimo pagrindinė tema – profesijos. Čia rasite šešias skirtingas profesijas: samdomą žudiką, šokėją, ūkininką, istoriką, prekybininką ir audėją.

Žaidimo pradžioje išsimaišysite profesijų kortas ir visi žaidėjai išsidalins po 9 šių kortų. Pergalės taškų kortas išmaišysite atskirai, o penkias kortas atversite ir padėsite ant stalo. Gavus 9 profesijų kortas, jūs galėsite bet kokį skiačių šių kortų išsimesti ir papildomai išsitraukti tokį patį skaičių kortų (rankoje turi būti 9 kortos). Po to sužaisite 3 kortomis, kurios bus sugrupuotos pagal profesijas. Visiems žaidėjams tai atlikus, žaidimas prasideda!

Savo ėjimo metu galėsite atlikti tokius veiksmus: sužaisti korta ir išpildyti jos sąlygą; išmesti bet kokį skaičių kortų ir pasipildyti ranką iki 6 kortų; nusipirkti vieną pergalės taškų kortą.

Kai sužaisite tam tikra korta, galėsite atlikti jos veiksmą, pagal tos profesijos sugebėjimą. Samdomi žudikai jums leis išmesti kortas iš kitų žaidėjų gildijų. Šokėjos leis išsitraukti tiek papildomų kortų, kiek jūs turėsite šokėjų savo gildijoje. Ūkininkų pagalba galėsite gauti pergalės taškų žetonų. Istorikai leis pasiimti kortas iš išmestų kortų krūvos. Prekybininkai sukeis jūsų gildijų kortas su kitų žaidėjų gildijų kortomis, na o audėja leis jums padėti kortas iš rankos tiesiai į savo gildiją.

Kuo daugiau turėsite tos pačios profesijos kortų, tuo didesnis specifinis efektas jums galios. Pavyzdžiui, viena samdomo žudiko korta jums leis pašalinti vieną varžovo kortą iš jo gildijos, tuo tarpu du samdomi žudikai pašalins jau dvi kortas ir t.t.

Žaidime yra ir tam tikras apribojimas – negalėsite žaisti identiškomis kortomis. Jei jau turite raudonos spalvos istoriką, tai antro tokio pačio negalite turėti. Atliekant prekybininko veiksmus taip pat negalima padaryti dublikatų.

Kai surinksite pilną spalvų komplektą vienos kažkurios profesijos atstovo, jūs visa tai užversite. Šios pilnai užbaigtos profesijos jums leis nusipirkti pergalės taškų kortų. Šios kortos jums garantuos tam tikrą skaičių pergalės taškų, o kai kurios iš šių kortų gali atlikti ir tam tikrą specialų veiksmą. Žaidėjas pirmas surinkęs 20 pergalės taškų, laimi „Guildhall“ žaidimą.

Leidimo info.
Leidėjas Alderac Entertainment Group Autorius Hope S. Hwang Produkto kodas AEG5601 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos